ГоловнаОстанні новини19 Жовтня, 2018р.
 Версія для друку

Рятувальники вивчали способи гасіння пожеж і рятування людей у Львівському театрі ляльок

Опубліковано: 19.10.2018, 16:07

19 жовтня львівські рятувальники провели оперативно-тактичне вивчення Львівського академічного обласного театру ляльок.

Такі заходи є вкрай необхідними, адже під час обстеження закладу працівники ДСНС детальніше вивчають характеристики об’єкту, а це у разі виникнення реальної надзвичайної події допоможе запобігти травмуванню та загибелі людей, а також дозволить зменшити матеріальні втрати.

Основну глядацьку аудиторію театру складають діти. Саме тому, не можна залишити поза увагою питання гарантування безпеки й можливості швидкого порятунку маленьких відвідувачів у випадку біди.

Небезпечними факторами під час пожеж у таких об’єктах є одночасне перебування всередині великої кількості людей, наявність горючих матеріалів в глядацькому залі. Створюють велике пожежне навантаження також наявність великої кількості меблів, легкозаймистих декорацій, костюмів тощо. 

Фахівці ДСНС спільно з керівництвом театру ознайомилися із схемою будівлі, розташуванням приміщень, розміщенням джерел енергоживлення, вентиляційних каналів,  та шляхами під’їзду до театру пожежно-рятувальної техніки. Крім того, вогнеборці оглянули шляхи евакуації з будівлі театру та котельню у підвальному приміщенні.

Театр обладнаний пожежною сигналізацією, має 11 пожежних кранів.

Адміністрація поділилася із рятувальниками інформацією, що найбільша відвідуваність в суботу і неділю. У суботу – 2 вистави, у неділю – 3. Окрім того, кожного дня, крім понеділка, у театрі відбуваються репетиції та інші заходи.

У театрі є два приміщення, де зберігаються декорації. За ними слід також уважно пильнувати, адже тут надзвичайно велике пожежне навантаження, й усі предмети можуть вмить спалахнути.

Суміжно із театром розміщенні житлові квартири, у яких проживає 14 сімей. У випадку виникнення пожежі, ці люди також потребуватимуть допомоги. Але й існує небезпека перекидання пожежі із цих житлових приміщень на будівлю театру.  Це є підставою для надзвичайно відповідального ставлення щодо дотримання усіх протипожежних норм.

На варті безпеки театру перебувають чотири працівники, троє з яких чергують у нічний час позмінно Саме вони й повинні повідомити Службу порятунку про виникнення пожежі у театрі, зустріти пожежно-рятувальне відділення, надати необхідні ключі від приміщень, й консультувати рятувальників щодо можливого перебування людей у будівлі.

Ефективна взаємодія з адміністрацією об’єкта, можливість швидко знайти ключі, увімкнути   насос, тощо є запорукою збереження культурного осередку для майбутніх поколінь.  

Керівництво театру запевнило рятувальників, що увесь персонал знає як діяти у випадку надзвичайної події, і що на базі театру постійно проводять навчання для персоналу.

DSC_7155.JPGDSC_7160.JPG


   
Останні новини
18 Січня16:01 Львівські рятувальники навчали дошкільнят правилам безпеки життєдіяльності
18 Січня09:48 Львів: рятувальники навчали освітян правилам безпеки у школі
17 Січня09:59 Штормове попередження на території Львівської області
16 Січня15:57 Рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання у місті Сокаль
16 Січня12:51 Рятувальники закликають дотримуватися правил особистої безпеки під час святкування Водохрестя
15 Січня15:10 На дорогах Львівщини збережеться ожеледиця, а у горах – лавинна небезпека
13 Січня10:36 Інформація щодо погодних умов на території області
11 Січня16:35 З початку року на Львівщині 8 людей, з них 1 дитина загинули на пожежах
10 Січня09:22 Штормове попередження на території Львівської області
9 Січня11:12 Обережно, бурульки!
8 Січня14:29 На Львівщині зберігається лавинна небезпека
4 Січня15:18 Штормове попередження на території Львівської області
3 Січня14:31 На дорогах Львівщини збережеться ожеледиця, а у горах – лавинна небезпека
2 Січня11:03 Інформація щодо погодних умов на території області 2-3 січня
1 Січня08:56 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
Останні новини