Контраст
Шрифт

Міжнародні спортивні події

Міжнародні спортивні події

Досягнення спортсменів львівського гарнізону у змаганнях за міжнародним форматом «FIREFIGHTER COMBAT CHALLENGE»

у період з 8 по 9 липня 2023 року представники  ГУ ДСНС України у Львівській області прийняли участь у заходах із пожежного двобою імені полковника пожежної служби Республіки Польща Анджея Базановського під назвою «Найсильніший Пожежник Ряшева», які відбулися у м. Ряшів, Республіка Польща.

19 серпня 2023 рік представники ГУ ДСНС України у Львівській області взяли участь у змаганнях «Турніру найсильнішого пожежника Рацибужа 2023», який відбувся у м. Рацибуж, Сілезького воєводства, Республіка Польща.

Веломарафон

у період з 23 по 25 червня 2022 року відбувся 6-й благодійний веломарафон 500+ км, який було організовано для підтримки пожежних України, участь у якому взяли спортсмени з Головного управління. Веломарафон розпочався у м. Вроцлав, проходив в три етапи, та завершився у м. Варшава. Під час веломарафону учасники відвідували державні та добровільні пожежні частини, а також збирали кошти для підтримки рятувальників.

у період з 15 по 17 червня 2023 року відбувся 7-й благодійний веломарафон, який проходив під патронатом Головного Коменданта Державної пожежної служби Республіки Польща, головною метою якого був збір коштів на медикаменти для пожежників з України. Захід відбувся в три етапи та розпочався у м. Варшава, з проїздом через такі міста, як Августів, Ольштин та завершився у м. Мальборк (Республіка Польща).

                 Досягнення спортсменів львівського гарнізону з пожежно-прикладного спорту на міжнародній арені

Велику роль в підвищенні професійної діяльності та підготовки рятувальників до дій за призначенням відіграє пожежно-прикладний спорт.

Історія пожежно-прикладного спорту Львівщини бере свій початок з 1937 року і в 2012 році було відзначено його 75 річчя, за цей час представники Львівського гарнізону, в складі збірної СРСР, України, Львівської області по пожежно-прикладному спорту неодноразово прославляли наш край на міжнародній арені, показуючи високі результати та завойовуючи призові місця.

Під час проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на різних рівнях, 40 представників Львівського гарнізону завдяки високим результатам отримали звання «Майстер спорту» та 1 представник Душенко Іван Володимирович, за великі досягнення на міжнародній арені звання «Майстер спорту міжнародного класу».  

Пожежно-прикладний спорт поступово набирає популярність за кордоном.

Україна з 2002 року є членом Міжнародної спортивної федерації пожежних та рятувальників, до складу якої входить 19 країн світу.

◄1988 рік м. Вісмар Німецька Демократична Республіка, міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту.

◄1988 рік м. Варшава Польська Народна Республіка, міжнародні змагання  з пожежно-прикладного спорту.  

◄2007 рік, м. Острава Республіка Чехія, чемпіонат Європи.

◄2008 рік,  м. Луганськ, Україна, міжнародні змагання.  В пам'ять пожежних-героїв Чорнобильської катастрофи 28 травня 2008 року в м. Луганську відбулися ХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту.  У змаганнях взяли участь 15 команд з дев'яти країн: України, Росії, Білорусії, Латвії, Естонії, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Болгарії.

2010 рік, м. Донецьк, Україна, чемпіонат світу. Вперше в історії розвитку українського пожежно-прикладного спорту в Україні, в м. Донецьку був проведений «VI Чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту», в якому прийняли участь представники 13 країн (Німеччини, Болгарії, Угорщини, Азербайджану, Естонії, Чехії, Білорусії, Росії, Латвії, Узбекистану, Словаччини, Казахстану та України).

◄2012 рік  м. Ченстохова Республіки Польща, міжнародні змагання. В період з 5 по 6 липня 2012 року у польському місті Честохова пройшли ХХІХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту. Участь у турнірі взяли 16 команд з регіональних управлінь та 4-х вищих навчальних закладів державної пожежної служби Польщі, а також збірні команди спортсменів-пожежних із України, Білорусії, Росії, Казахстану, Угорщини, Чехії та Литви.

◄2012 рік, м. Анталія Туреччина, чемпіонат світу.

2013 рік м. Чинджоу, Республіка Корея, IX Чемпіонат світу. Збірна команда українських рятувальників вдруге у своїй історії стала чемпіоном світу, завоювавши кубок першості IX Чемпіонату світу з пожежно-рятувального спорту «Чинджоу-2013».  

2014 рік м. Алмати, Республіка Казахстан, X Чемпіонат світу

Збірна України з пожежно-прикладного спорту повернулася зі щорічних міжнародних змагань з 1 золотою й 4 срібними медалями та зайняла 4-те загальнокомандне місце з-поміж 14 країн-учасниць (Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії).

Єдину золоту нагороду для нашої збірної здобув представник Львівського гарнізону старший лейтенант служби цивільного захисту Присяженко Сергій Євгенович
Загалом за результатами змагань в активі Присяженка Сергія Євгеновича чотири нагороди світової першості: золота медаль в особистих змаганнях у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами зі встановленням нового рекорду України (15,1 с), срібна медаль у пожежній естафеті 4 х 100 метрів та дві бронзові медалі у командних змаганнях з підйому по штурмовій драбині і подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.