Інші програми

 Управління Верховного комісара ООН у справах біженців

 

image001f.jpg    ◄ 13 січня 2015 року у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч рятувальників із представниками Управління Верховного комісара ООН у справах біженців. Мета зустрічі полягала у налагоджені співпраці між обома структурами та пошуку шляхів якісного соціального забезпечення вимушених переселенців.


     У зв’язку із прогнозами, щодо збільшення потоку вимушених переселенців, існує проблема з облаштування громадян та забезпечення їм належних умов проживання.

    Під час обговорення рятувальники запропонували представникам Управління Верховного комісара ООН у справах біженців створити містечко життєзабезпечення – транзитний пункт для переселенців, де можна буде зареєструватися на тимчасове перебування від 1 до 3 діб, людей годуватимуть та надаватимуть психологічну підтримку. Після здійснення реєстрації, пошуку житла та інших заходів, пов’язаних із соціальним забезпеченням, рятувальники транспортуватимуть переселенців до місць тимчасового проживання.

 

                                                               image00ff2.jpg        image003ff.jpg

 

     Аби реалізувати такі плани необхідний надувний модуль життєзабезпечення та відповідне обладнання зв’язку. Такий модуль зручний у транспортуванні, може витримати широкий температурний діапазон у межах від 400С морозу до 500С тепла, є важкогорючим та водостійким. Окрім цього, модуль укомплектований системами обігріву і вентиляції, водозабезпечення, каналізації, харчування, гігієнічного блоку, то багатьох інших систем, призначених для комфортних умов проживання.
Представники комісаріату уважно вислухали усі пропозиції та пообіцяли докласти усіх зусиль аби залучити додаткові кошти ООН для фінансування заходів соціального захисту переселенців.