Контраст
Шрифт

Пожежно-технічна виставка

Шановні Львів'яни та гості нашого міста.

 1.JPGЗапрошуємо вас завітати на постійно-діючу пожежно-технічну виставку, що розташована у самісінькому серці стародавнього Львова.

Експозиція виставки, що функціонує з листопада 1986 року, ознайомить з історією пожежної справи, а зразки старовинної та сучасної спеціальної техніки дадуть змогу прослідкувати за розвитком пожежно-рятувальної служби Львівщини із сивої давнини до сьогодні.2.JPG
Екскурсія розпочинається у залі історії розвитку пожежництва на Галичині та Західно-українських землях. Велика кількість фотографій, унікальних документів та експонатів допоможуть відвідувачам уявити той далекий час, коли боротьба з вогняною стихією розпочинається на професійних засадах.

Відомості про історію добровільних спортивно-пожежних товариств товариств "Сокіл", "Січ", "Луг" представлені у чи не найповнішому обсязі. Не залишено поза увагою нелегку справу сажотрусів.
3.JPGЕкспозиція наступної зали дає можливість ознайомитись із основними причинами виникнення4.JPG пожеж та надзвичайних ситуацій, із засобами та способами їх ліквідації, методами запобігання.

Тут вам розкажуть про найбільші надзвичайні ситуації які виникали у світі та на теренах нашої області. Макети споруд, спеціальні інструменти, цікаві експонати надають можливість скласти враження про професійну діяльність пожежно-рятувальної служби Львівщини.
 


Уважний екскурсовод відповість на усі запитання, а також поділиться цікавою інформацією про спеціалізовані навчальні заклади, де готують фахівців з пожежно-рятувальної справи.


5.JPG6.JPG

Окремий куточок одного із залів містить численні нагороди, грамоти, дипломи, що свідчать про успіхи рятувальників Львівщини у пожежно-прикладному спорті.

До 20-ої річниці аварії на Чорнобильській атомній станції працівники головного управління відкрили новий зал, у стінах якого зібрані різноманітні свідчення найбільшої техногенної катастрофи світу. Це і фотографії, і документи, і дитяча творчість. Особливістю зібраного масиву інформації є те, що основний акцент зроблено на постатях галичан з Львівського зведеного загону з ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській АЕС.

У 2006 році Пожежно-технічній виставці виповнилось 20 років з дня заснування. Сьогодні як і в продовж цього часу її двері гостинно відчинені для усіх бажаючих.  

  7.JPG                                                  8.JPG

 

Ласкаво просимо!

 

ВИСТАВКА ПРАЦЮЄ:

з 09.00 – 17.00 год.

 

ОБІДНЯ ПЕРЕРВА

з 13.00 – 14.00 год.

 

ВИХІДНІ ДНІ:

Субота, Неділя


АДРЕСА:

м.Львів вул. Підвальна, 6

тел. 239-02-43

 

ЕКСКУРСІЇ ПРОВОДЯТЬСЯ БЕЗКОШТОВНО!