ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬМіжнародна діяльністьГуманітарна допомога27 вересня 2016 року
 Версія для друку

2 день_1.JPG◄ 27 вересня 2016 року  в рамках проекту «CBRN – хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози – транскордонна безпека і співпраця. Частина ІІ», відповідно до програми «Польська допомога 2016», відбулась офіційна передача гуманітарної допомоги від польської сторони у вигляді «мобільного комплексу масової деконтомінації», легких хімічних захисних костюмів та іншого спорядження.

Мобільний пункт масової обробки потерпілих складається з 2-х надувних палаток, засобів освітлення та обігріву, 2-х надувних ємностей – відстійників (для збору забрудненої води), необхідного медичного оснащення для надання домедичної допомоги та сортування потерпілих.

Наявність такого комплексу дозволить значно підвищити рівень забезпечення захисту під час проведення масових заходів, та в цілому готовність до реагування на події, пов’язані із небезпечними речовинами, особливо з наявністю великої кількості постраждалих. Варто також зазначити, що такий комплекс є унікальним на теренах нашої держави, адже українські рятувальники використовуватимуть його для своєї роботи вперше.

Упродовж дня рятувальники вивчали можливості отриманого мобільного комплексу та вправлялися у його встановленні.

 

3 день_4.JPG3 день_2.jpg

    Твіт