ГоловнаБуденна діяльність підрозділів МНС, проведення навчань тощо26 Жовтня, 2017р.
 Версія для друку

Львівські рятувальники на «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017»

Опубліковано: 26.10.2017, 09:23

Львівські рятувальники показали відмінні результати на Всеукраїнських змаганнях пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017»

Опубліковано: 23.10.2017, 14:07

21 жовтня на Контрактовій площі столиці відбулися Всеукраїнські змагання пожежно-рятувальних служб «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017», відомі у світі як «Firefighter Combat Challenge». 16 команд із всієї України змагалися за звання найсильнішого рятувальника.

Ця подія стала особливою для усього пожежно-рятувального братства, адже ці видовищні змагання наша країна влаштовує вперше.

Під час змагань рятувальники долали непрості випробування. Підйом рукавної лінії по сходових маршах на майданчик 4-го поверху навчальної вежі, укладання рукавних скаток у контейнер, «силовий тренажер», де ударами кувалди необхідно перемістити балку вагою 72,5 кг, заливка мішені влучним «пострілом» з пожежного рукава, а також «евакуація» потерпілого 80-ти кілограмового манекену на відстань 30 метрів — усі ці вправи учасники змагань виконували на швидкість. А за правильністю виконання слідкувало професійне журі з Республіки Білорусь. Найсильніших визначали у трьох категоріях: індивідуальні забіги, командні естафети та тандеми.

В запеклій боротьбі були визначені найсильніші та найвправніші рятувальники — переможці та призери Міжнародних змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017».  Команда із Львова посіла почесне 4 місце. Для хлопців це дебют у такому виді змагань, але вони доклали максимум зусиль, аби показати себе найкраще.

Пишаємося нашою командою у складі: Юрія Панчишина, Павла Колеснікова, Назара Букрія, Василя Кузя, Святослава Зведенюка, Івана Тисовського та Юрія Дяка.

Заступник начальника управління – начальник відділу організації пожежогасіння та роботи з об’єктовими підрозділами управління реагування на надзвичайні ситуації ГУ ДСНС України у Львівській області Микола Гуменюк, який тренував команду, розповідає про командний дух хлопців. «Вони виклалися на всі 200 %. В деяких моментах вправи були надзвичайно складними, але вони пересилили себе і зробили те, чого, здавалося б, зробити неможливо. Я вважаю, що саме це забезпечило нам такий хороший результат» .

Один із членів команди, рятувальник Павло Колесников ділиться секретом успіху команди на змаганнях: « Секрет полягає у тому, що ми усі мали єдину мету, підтримували один одного, й не мали жодних суперечок. Навіть на останньому етапі, коли один з наших хлопців ніс манекен, то всі інші члени команди йшли біля нього й психологічно підтримували не здаватися: «Давай-давай! До кінця!».

Начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області Сергій Дмитровський подякував кожному з хлопців особисто, й пообіцяв сприяти у підготовці до змагань наступного року. А ще він зазначив, що саме такі офіцери є зразковими, адже вкотре довели, що робота рятувальника – це часто надлюдські зусилля, невтомна праця і незламний дух. Але ця праця завжди дає найцінніший результат – збережені людські життя.


   
Буденна діяльність підрозділів МНС, проведення навчань тощо
12 Жовтня14:06 Навчання молодим фахівцям із професійної та психологічної підготовки
28 Вересня11:18 ГУ ДСНС у Львівській області здійснює підготовку особового складу до гасіння внутрішніх пожеж
22 Липня09:17 У цій професії, емоції - недоречні. Саме вони, часом, перешкоджають професійно виконувати свою роботу
3 Березня11:59 ПРОЖИТИ ОДНЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ - ТИСЯЧІ..
8 Листопада16:06 В автопарку львівських рятувальників поповнення
11 Червня09:40 Найсильніший пожежний-рятувальник України. Кубок Львова 2019 Анонс
26 Жовтня09:23 Львівські рятувальники на «Найсильніший пожежний-рятувальник Київ-2017»
9 Вересня16:39 Презентаційний фільм ГУ ДСНС України у Львівській області
14 Жовтня18:32 Піротехніки ДСНС України взяли участь у відкритті виставки з нагоди Дня захисника України - “Сила нескорених”
28 Серпня11:09 Відеоанонс проведення ХІХ Всеукраїнського фестивалю дружин юних пожежних
27 Квітня17:14 Проведення командно-штабних навчань "Дії органів управління та підрозділів Львівської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру"
6 Січня12:24 Навчання в аеропорту "Львів"
11 Жовтня13:05 Проведення навчань на Бориславському полігоні
Буденна діяльність підрозділів МНС, проведення навчань тощо