ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОсвіта і наукаСлужбова_підготовкаДокументи навчально-методичного забезпечення, що використовуються під час занятьПідпорядковані_підрозділиГрупа рядового та молодшого начальницького складуФункціональна підготовка
 Версія для друку
  1. Поняття корупції. Відповідальність за корупційні або пов’язані з корупцією правопорушення. Практичні аспекти створення умов для повідомлень про факти порушення вимог антикорупційного законодавства, налагодження ефективної взаємодії з викривачами та гарантії їх захисту за законодавством України.
  2. Фінансовий контроль. Особливості заповнення електронної декларації осіб, уповноважених на виконання функцій держави.
  3. Основні вимоги Закону України “Про особливості державної політики із забезпечення державного суверенітету України на тимчасово окупованих територіях у Донецькій та Луганській та областях”. Повноваження ДСНС у здійсненні завдань з деокупації. Залучення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту до чергувань у відновлених ДПРЧ (ДПРП) на деокупованій території.
  4. Організація внутрішньої і караульної служб у пожежно-рятувальних підрозділах ДСНС України. Порядок допуску сторонніх осіб на територію підрозділу, право на перевірку підрозділу без припису.
  5. Порядок доступу до персональних даних.
  6. Медичне забезпечення осіб рядового і начальницького складу служби цивільного захисту.
  7. Організація роботи з питань безпеки праці в органах та підрозділах цивільного захисту.
  8. Основні положення Порядку проходження служби цивільного захисту особами рядового і начальницького складу.
  9. Практичні аспекти запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання інших обмежень та заборон, встановлених антикорупційним законодавством.
    Твіт