ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬЗапобігання корупціїКонфікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики
 Версія для друку

Національне агенство пропонує поширити інформацію про безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» серед зацікавлених осіб, у тому числі серед працівників міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, їх територіальних органів, а також підприємств, установ та органзацій, що належать до сфери їх управління.

Курс «Конфікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп’ютера з підключенням до мережі інтернет. Викладач курсу бере участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу.

Зокрема, в поглибленому онлайн-курсі є можливість ознайомитися з переліком типових ситуацій, які зумовлюють наявність у особи приватного інтересу, більш детально вивчити питання щодо запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю корпоративних прав, ознайомитися з типовими помилками при врегулюванні конфлікту інтересів, щоб не допускати їх у своїй діяльності надалі, та інші актуальні з точки зору правозастосування питання.

Для участі в онлайн-курсі необхідно зайти на сайт «Prometheus» , на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики» (постіна адреса) та зареєструватися.

Маємо надію, що онлайн-курс буде одним із кроків на шляху до підвищення рівня доброчесної поведінки осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, прирівняних до них осіб, і вирішення тих питань, які є перепонами для неухильного виконання вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, інших вимог та обмежень, передбачених Законом.

    Твіт