ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬМіжнародна діяльністьМіжнародні спортивні події
 Версія для друку

Міжнародні спортивні події

 

                 Досягнення спортсменів львівського гарнізону з пожежно-прикладного спорту на міжнародній арені

 

1937.jpg    Велику роль в підвищенні професійної діяльності та підготовки рятувальників до дій за призначенням відіграє пожежно-прикладний спорт.

Історія пожежно-прикладного спорту Львівщини бере свій початок з 1937 року і в 2012 році було відзначено його 75 річчя, за цей час представники Львівського гарнізону, в складі збірної СРСР, України, Львівської області по пожежно-прикладному спорту неодноразово прославляли наш край на міжнародній арені, показуючи високі результати та завойовуючи призові місця.

 

 

 

  Душенко Іван Володимирович.jpg 
historia.jpgПід час проведення змагань з пожежно-прикладного спорту на різних рівнях, 40 представників Львівського гарнізону завдяки високим результатам отримали звання «Майстер спорту» та 1 представник Душенко Іван Володимирович, за великі досягнення на міжнародній арені звання «Майстер спорту міжнародного класу».  

 

  Пожежно-прикладний спорт поступово набирає популярність за кордоном.

  Україна з 2002 року є членом Міжнародної спортивної федерації пожежних та рятувальників, до складу якої входить 19 країн світу.

 

◄  1988 рік м. Вісмар Німецька Демократична Республіка, міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту.

 

1988_Vismar.jpg  Участь в складі збірної СРСР з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Душенко Іван Володимирович, який в індивідуальному заліку зайняв третє місце з підйому по штурмовій драбині та допоміг збірній команді СРСР посісти перше загальнокомандне місце.

 

 

 

 

 

 

1988_warshawa.jpg◄  1988 рік м. Варшава Польська Народна Республіка, міжнародні змагання  з пожежно-прикладного спорту.  

  Участь в складі збірної СРСР з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Душенко Іван Володимирович, який в складі збірної зайняв друге місце в пожежній естафеті та допоміг збірній команді СРСР посісти перше загальнокомандне місце.

 

 

 

 

◄ 2007 рік, м. Острава Республіка Чехія, чемпіонат Європи.

 

2007_1.jpg     2007_3.jpg 2007_2.jpg

 

    Участь в складі збірної України з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Метик Святослав Богданович, який в складі збірної зайняв друге місце по естафеті та загальнокомандне четверте місце.

 

◄ 2008 рік,  м. Луганськ, Україна, міжнародні змагання. 

  2008_1.jpg В пам'ять пожежних-героїв Чорнобильської катастрофи 28 травня 2008 року в м. Луганську відбулися ХХІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту.  У змаганнях взяли участь 15 команд з дев'яти країн: України, Росії, Білорусії, Латвії, Естонії, Молдови, Казахстану, Узбекистану, Болгарії.

  Метою змагань було вшанування світлої пам'яті героїв-пожежних, які 1986 року віддали своє життя, захищаючи кожного з нас від найбільшої техногенної катастрофи ХХ століття. Учасники   продемонстрували свої вміння у чотирьох видах пожежно-прикладного спорту.

 

 

 

 2008_2.jpgУчасть в складі збірної України з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Метик Святослав Богданович, який в складі  збірної зайняв перше загальнокомандне місце.

 

 

 

 

 

2010 рік, м. Донецьк, Україна, чемпіонат світу.

2010_1.jpg  Вперше в історії розвитку українського пожежно-прикладного спорту в Україні, в м. Донецьку був проведений «VI Чемпіонат світу з пожежно-рятувального спорту», в якому прийняли участь представники 13 країн (Німеччини, Болгарії, Угорщини, Азербайджану, Естонії, Чехії, Білорусії, Росії, Латвії, Узбекистану, Словаччини, Казахстану та України).

 

 

 

 

 

Участь в складі збірної України з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Метик Святослав Богданович, який в складі збірної зайняв перше загальнокомандне місце.

2010_2.jpg          2010_3.jpg    2010_4.jpg

         


2010_5.jpgПісля проведення міжнародних змагань в МНС України відбулось урочисте вшанування збірної України з пожежно-прикладного спорту, яка стала переможцем чемпіонату світу з пожежно-рятувального спорту, який відбувся в м. Донецьку.

 

 

 

 

 

 

◄ 2012 рік  м. Честохова Республіки Польща, міжнародні змагання

 

2012_Poland_1.jpgВ період з 5 по 6 липня 2012 року у польському місті Честохова пройшли ХХІХ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту. Участь у турнірі взяли 16 команд з регіональних управлінь та 4-х вищих навчальних закладів державної пожежної служби Польщі, а також збірні команди спортсменів-пожежних із України, Білорусії, Росії, Казахстану, Угорщини, Чехії та Литви.

 

 

 

 

  2012_Poland_2.jpgЗбірну команду з пожежно-прикладного спорту нашої держави на міжнародних змаганнях представляли львівські та волинські спортсмени. З львівських спортсменів взяли участь  два представники Головного територіального управління МНС України у Львівській області Присяженко Сергій Євгенович та Блажко Анатолій Миколайович.

 

 

 

 

 

 


2012_Poland_3.jpgСпортсмени змагались у традиційних видах: підйомі по штурмовій драбині, подоланні 100-метрової смуги з перешкодами, двоборстві та у групових видах - бойовому розгортанні від мотопомпи та пожежній естафеті 4х100 метрів.

   За результатами змагань збірна України заслужено виборола золоті медалі у загальнокомандному заліку. Друге місце здобула збірна Білорусії, бронзовими призерами стали господарі змагань.

 

 

 

 

◄2012 рік, м. Анталія Туреччина, чемпіонат світу.

 

  2012_Turky_1.jpg2012_Turky_2.jpgПід егідою Міжнародної спортивної федерації пожежних і рятувальників в період з 16 по 21 жовтня 2012 року в м. Анталія Турецької Республіки відбувся «VIII Чемпіонат Світу з  пожежно-прикладного спорту»

       2012_Turky_3.jpg

У змаганнях брали участь збірні команди України, Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Чехії, Естонії, Німеччини, Казахстану, Латвії, Литви, Польщі, Туреччини, Словаччини, Узбекистану і Росії.

Участь в складі збірної України з пожежно-прикладного спорту прийняв представник Львівського гарнізону Присяженко Сергій Євгенович, який в складі збірної завоював четверте загальнокомандне місце.

 

    2013 рік м. Чинджоу, Республіка Корея, IX Чемпіонат світу 

2013_1.jpgЗ 3 по 5 жовтня 2013 року в місті Чинджоу Республіки Корея відбувся IX Чемпіонат світу з пожежно-прикладного спорту.

Збірна команда українських рятувальників вдруге у своїй історії стала чемпіоном світу, завоювавши кубок першості IX Чемпіонату світу з пожежно-рятувального спорту «Чинджоу-2013».

IX Чемпіонат світу з пожежно-прикладного спорту у Чинджоу відбувався у чотири етапи: подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета, підйом по штурмовій драбині у 4-й поверх навчальної вежі та бойове розгортання. У змаганнях взяли участь 15 найсильніших збірних команд з пожежно-прикладного спорту: Німеччини, Росії, Латвії, Білорусі, Чехії, Туреччини, Монголії та інших країн. Команда України посіла перше місце, збірна Білорусі – друге та збірна Чехії – третє.

 

 

 

Вагомий вклад в загальну перемогу збірної України вніс представник Львівського гарнізону старший лейтенант служби цивільного захисту Присяженко Сергій Євгенович.

2013_2.jpg      2013_3.jpg

 

2014 рік м. Алмати, Республіка Казахстан, X Чемпіонат світу

 

2014_1.jpg З 4 по 9 вересня 2014 року в Алмати Республіка Казахстан проходив X Чемпіонат світу з пожежно- рятувального (прикладного) спорту.
   Збірна України з пожежно-прикладного спорту повернулася зі щорічних міжнародних змагань з 1 золотою й 4 срібними медалями та зайняла 4-те загальнокомандне місце з-поміж 14 країн-учасниць (Азербайджану, Білорусії, Болгарії, Латвії, Монголії, Казахстану, Кореї, України, Словакії, Німеччини, Польщі, Туреччини, Росії та Чехії)
    Змагання відбувалися у чотири етапи: підйом по штурмовій драбині, подолання 100-метрової смуги з перешкодами, пожежна естафета та бойове розгортання.

 

 

 

2014_2.jpg    2014_3.jpg

     Єдину золоту нагороду для нашої збірної здобув представник Львівського гарнізону старший лейтенант служби цивільного захисту Присяженко Сергій Євгенович
     Загалом за результатами змагань в активі Присяженка Сергія Євгеновича чотири нагороди світової першості: золота медаль в особистих змаганнях у подоланні 100-метрової смуги з перешкодами зі встановленням нового рекорду України (15,1 с), срібна медаль у пожежній естафеті 4 х 100 метрів та дві бронзові медалі у командних змаганнях з підйому по штурмовій драбині і подоланні 100-метрової смуги з перешкодами.

 

Турнір з міні-футболу

2014_4.jpg2014_5.jpgПід час перебування в період з 04 по 11 жовтня 2010 року в с. Ритро  Республіки Польща в рамках реалізації проекту «Передача професійних знань шляхом організації навчально-тренінгового табору для працівників української служби пожежної охорони» рятувальники Львівщини прийняли участь в турнірі з міні-футболу.

 Даним футбольним протистоянням завершився навчальний збір львівських рятувальників у Республіці Польща.  Професійні та спортивні заходи, які відбулися в рамках обміну досвідом, закріпили тісні стосунки між українськими та польськими рятувальниками.

 

 

 

 

    Твіт