ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 2845

Останні новини

14 Липня09:55 Увага! Попередження про підвищення рівнів води
В першiй половинi доби 14 липня на р.Стрв'яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвськоi обл.) очiкується продовження пiдйому рiвня води на 0,2 – 1,0 м над рiвнем 13 липня на 16 год. На фонi пiдвищеноi водностi - затоплення заплави, сільгоспугідь, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих господарчих об’єктів та будинкiв, прирiчкової iнфраструктури.
13 Липня09:09 Увага! Попередження про підвищення рівнів води
За даними УкрГідрометцентру, 13 липня, при подальшому підвищенні рiвня води з добовою iнтенсивнiстю 1-3 см, на р. Прип'ять в створi поста Рiчиця відбуватиметься подальше перевищення небезпечної відмітки затоплення сільгоспугідь, господарських споруд, присадибних дiлянок в окремих прирiчкових населених пунктах Ратнiвського району у Волинській області. Упродовж 13 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-1,3 м над рiвнями 10 липня на 08 год. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. На фонi пiдвищеної водностi на р.Стрв'яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) можливий початковий вихiд води на заплаву.
13 Липня09:06 Протягом тижня підрозділи ДСНС України врятували 28 осіб та ліквідували 1 тис. 907 пожеж
За минулий тиждень (з 06.07. по 13.07.) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Впродовж тижня виникла 1 надзвичайна ситуація, в результаті якої загинуло 5 осіб та постраждало 34 особи.
12 Липня09:08 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 12 липня значні дощі, грози, подекуди пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, град. По місту Львову: В другій половині дня 11 липня із збереженням на добу 12 липня значний дощ, грози, пориви північно-західного вітру 15 – 20 м/с, град. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.
11 Липня08:41 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 11 липня в другій половині дня грози, місцями сильні зливи, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с, град. Ввечерi 11 липня та впродовж 12-13 липня на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) очiкується пiдйом рiвнiв води на 0,3-1,3 м над рiвнями 10 липня на 08 год. При значних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. На фонi пiдвищеної водностi на р. Стрв'яж бiля с. Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) можливий початковий вихiд води на заплаву.
10 Липня19:43 Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах
10 липня поблизу с. Н. Рожанка, Сколівського району відбулись навчання пошуково-рятувальної частини ГУ ДСНС України у Львівській області з практичним відпрацюванням порятунку людей в гірській місцевості на складному рельєфі з подоланням водних перешкод.
9 Липня09:12 м. Борислав: надзвичайники продовжують протидіяти поширенню коронавірусної інфекції
8 липня рятувальниками проведено санітарну обробку та дезінфекцію дезінфікуючим та стерилізуючим засобом прилеглої території та приміщення ЗОШ №4 м. Борислав, а також місць скупчення людей
9 Липня08:44 Республіка Білорусь передала гуманітарну допомогу для рятувальників Львівщини (ВІДЕО)
8 липня рятувальники Республіки Білорусь передали львівським колегам гуманітарну допомогу у вигляді аварійно-рятувального обладнання та техніки для ліквідації наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, а саме надмірної кількості опадів, що випала 22-24 червня 2020 року в західних регіонах України.
7 Липня09:12 Увага! Попередження про грози
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 07 липня на Львівщині очікуються грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, град.
7 Липня09:06 Увага! Попередження про підйом рівня води
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 07 - 08 липня на річках басейнів Сяну, Дністра очікується підйом рівнів води на 0,5 – 1,5 м, на окремих ділянках до 2 м, місцями вихід води на заплаву. При сильних дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку. В горах iснує загроза утворення окремих селiв. На фонi пiдвищеної водностi на р. Стрв'яж бiля с. Луки (Самбiрський р-н Львiвської обл.) зберiгається загроза досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих прирiчкових госпоб'єктiв та будiвель.
6 Липня17:22 Рятувальники закликають громадян бути обережними під час Івана Купала та нагадують про правила відпочинку на водоймах
Традиційно, в ніч з 6 на 7 липня відзначається свято Івана Купала. Супроводжується воно запусканням дівочих вінків у воду, стрибками через ритуальне вогнище та купанням у водоймах. Проте, якщо втратити пильність та не дотримуватися правил безпеки під час святкування, існує ризик втопитися та отримати опіки. Так, з початку літа на водоймах країни потонула вже 291 людина. Тільки за добу 5 липня кількість утоплень становила 16 осіб.
6 Липня15:21 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України на території Львівської області ввечері 06 липня та вночі 07 липня прогнозується значні дощі, по південному заходу місцями сильний дощ; грози, під час гроз шквали 17 – 22 м/с, подекуди град. Вдень 07 липня грози, місцями шквали 15 – 20 м/с, град.
6 Липня14:55 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 52 особи та ліквідували 1 тис. 453 пожежі
Впродовж минулого тижня (з 29.06 по 05.07) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 2 тис. 333 надзвичайні події, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 52 особи.
5 Липня09:52 Штормове попередження про розвиток стихійного гідрологічного явища
За повідомленням Львівського обласного центру з гідрометеорології України у зв’язку із випадінням сильних дощів, впродовж 04 – 05 липня очiкується добiгання паводкової хвилi з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями 03 липня на 20 год: - в Днiстрi на дiлянцi Роздiл-Журавно на 1,3 - 1,8 м., мiсцями можливий вихiд води на заплаву; - на рiчцi Стрв’яж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) на 2,5 – 3,5 м. На фонi пiдвищеної водностi, затоплення заплави, сільськогосподарських угідь, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих обʼєктiв та будинкiв, прирiчкової iнфраструктури.
4 Липня09:52 Штормове попередження про розвиток стихійного гідрологічного явища
У зв’язку із випадінням сильних дощів, впродовж 04 – 05 липня очiкується добiгання паводкової хвилi з пiдйомом рiвнiв води над рiвнями 03 липня на 20 год: - в Днiстрi на дiлянцi Роздiл-Журавно на 1,3 - 1,8 м, мiсцями можливий вихiд води на заплаву; - на рiчцi Стрвʼяж бiля с.Луки (Самбiрський р-н Львiвська обл.) на 2,5 – 3,5 м. На фонi пiдвищеної водностi, затоплення заплави, с/г угiдь, можливе досягнення вiдмiток початкового затоплення окремих госпобʼєктiв та будинкiв, прирiчкової iнфраструктури.
3 Липня09:38 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології на території Львівської області 3 липня значні дощі, грози; вдень під час гроз місцями шквали 15 – 20 м/с, град. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці. Намагайтеся не ходити під розлогими деревами, а також тримайтеся подалі від рекламних щитів та ліній електропередач.
2 Липня08:58 Увага! Попередження про грози
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології 02 липня в другій половині дня грози на Львівщині очікуються грози, під час гроз подекуди шквали 17 – 22 м/с. Головне управління ДСНС України у Львівській області закликає громадян дотримуватися елементарних правил безпеки та проявляти пильність та обережність, перебуваючи на вулиці.
1 Липня09:34 Італія передала гуманітарну допомогу для постраждалих від паводку територій України
У зв’язку із надзвичайною ситуацією, що сталася на заході України, 30 червня Італійська республіка передала для ліквідації наслідків стихійного лиха – паводку, який призвів до людських жертв і масштабних руйнувань у західних областях, гуманітарну допомогу.
30 Червня09:02 Увага! Попередження про небезпечні метеорологічні явища по Україні!
За даними УкрГідрометцентру, 30 червня вночі у західній частині, вдень у північних, центральних та південних областях грози, при грозах в окремих районах град та шквали (15-20 м/с); вночі у західних областях значні дощі (I рівень небезпечності).

    Твіт