ГоловнаОстанні новини
Знайдено: 3356

Останні новини

26 Лютого13:22 Львівська область: нагороджено переможців міського конкурсу етапу конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок»
26 лютого відбулося нагородження переможців міського дитячого конкурсу на протипожежну тематику «Захистимо країну від лиха» у номінації «Малюнок».
26 Лютого10:10 Недотримання правил пожежної безпеки у побуті призводить до смертельних випадків та травмування людей під час пожеж!
Щодня до Служби порятунку надходять десятки повідомлень про пожежі в житловому секторі. Нерідко це відбувається через те, що громадяни нехтують правилами пожежної безпеки у побуті, що й призводить до займань, і як наслідок — травмування та загибелі людей. Так, лише упродовж минулої доби, 25 лютого, в житловому секторі сталося 70 пожеж, 9 осіб загинуло! Рятувальники закликають громадян цінувати своє життя та здоров'я, дотримуючись протипожежних вимог!
25 Лютого17:22 Увага! Попередження про туман та ожеледицю на дорогах
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 26 лютого вночі та вранці по всій території, вдень подекуди на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці місцями туман видимістю 200 – 500 м.
25 Лютого11:26 Львівська область: буські надзвичайники навчають школярів правилам пожежної безпеки
Проведені заходи показали практичну готовність учнів та колективу школи злагоджено діяти за сигналами оповіщення при виникненні надзвичайних ситуацій. Рятувальники впевнені, що проведення подібних заходів є важливим. Адже знаючи основні правила безпеки в будь який час діти зможуть допомогти іншим та захистити себе від небезпечних подій.
25 Лютого09:52 Золочівський район: надзвичайники провели пожежно-тактичні навчання
Навчання проводяться з метою забезпечення безпечного та ефективного рятування людей та гасіння пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей.
24 Лютого16:14 Рятувальники Львівщини застерігають не виходити на тонкий лід
Головне управління ДСНС України у Львівській області застерігає рибалок та дітей про те, що вихід на тонку кригу водойм може бути дуже небезпечним.
24 Лютого15:27 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 25 лютого на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман видимістю 200 – 500 м.
24 Лютого15:24 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 25 - 27 лютого, у зв'язку iз сніготаненням очiкується поступовий пiдйом рiвнiв води над рiвнями 24 лютого на 08:00 год: - на рiчках басейнiв Сяну, Днiстра (Львiвська, Iвано-Франкiвська обл.) на 0,3 - 1,3 м, без негативних наслiдкiв; - на рiчках басейну Захiдного Бугу (Львiвська, Волинська обл.) на 0,2 – 0,7 м, мiсцями можливий початковий вихiд води на заплаву. Мiсцями льодохiд. 24 - 26 лютого на р.Стрий бiля с.Завадiвка внаслідок зашугованостi русла (зажор льоду нижче поста), при підвищенні водності та льодоході можливе рiзке коливання рiвнiв води.
24 Лютого15:15 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 24 - 25 лютого, у зв’язку з відлигою, у середньогір’ї Львівської області очікується значна снiголавинна небезпека (ІІІ рiвень).
24 Лютого15:03 Львівська область: надзвичайники провели навчання в геріатричному пансіонаті
23 лютого на базі Великомостівського геріатричного пансіонату рятувальниками провели пожежно-технічне навчання, при якому відпрацьовано алгоритм дій при ліквідації надзвичайної ситуації.
24 Лютого10:18 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
Повсякденна праця рятувальників, перш за все, спрямована на запобігання виникненню різноманітних надзвичайних подій, зокрема, шляхом проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення. Попри це, громадяни не завжди відповідально ставляться до власної безпеки та добробуту своєї родини, що може обернутися трагічними наслідками. Лише упродовж минулої доби, 23 лютого, в житловому секторі сталося 66 пожеж, 10 осіб загинуло!
24 Лютого09:37 Червоноградський район: надзвичайники провели пожежно-тактичне навчання в Лопатинській спеціальній школі
23 лютого Радехівським районним сектором ГУ ДСНС України у Львівській області проведено пожежно-тактичне навчання у Комунальному закладі Львівської обласної ради "Лопатинській спеціальній школі". Такі навчання проводяться з метою забезпечення безпечного та ефективного рятування людей та гасіння пожеж на об'єктах з масовим перебуванням людей.
23 Лютого14:40 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України 23 - 24 лютого, у зв’язку з відлигою в горах Львівської області зберігається значна снiголавинна небезпека (III рiвень).
23 Лютого14:37 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 24 лютого на дорогах ожеледиця. Вночі та вранці туман видимістю 200 – 500 м.
23 Лютого14:13 Львівська область: надзвичайники застерігають населення дбати про належний протипожежний стан власних помешкань
Дбайте про належний протипожежний стан власних помешкань та дотримуйтеся правил пожежної безпеки в побуті, адже пожежу завжди краще попередити, ніж мати справу з її наслідками.
23 Лютого11:00 Львівська область: надзвичайники провели навчальну евакуацію у школі
Опинившись в епіцентрі екстремальних подій, діти не завжди вміють і знають, як діяти в небезпечних ситуаціях. Це часто стає причиною трагічних наслідків. Тому навчання дітей основним правилам поведінки під час надзвичайних ситуацій, вміння діяти в екстремальних умовах є одним з пріоритетних завдань.
23 Лютого10:05 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 5 тисяч 500 вибухонебезпечних предметів
Піротехнічні підрозділи ДСНС України щодня проводять роботи щодо обстеження території країни, виявлення, вилучення та знищення вибухонебезпечних предметів часів минулих війн. Лише впродовж минулої доби, 22 лютого, здійснено 11 виїздів, під час яких виявлено 47 боєприпасів.
23 Лютого09:03 Львівська область: жидачівські надзвичайники нагадують населенню про правила пожежної безпеки
Надзвичайники Львівщини нагадують, що виконання елементарних правил пожежної та власної безпеки зможе зберегти ваше життя та майно від вогню.
22 Лютого15:08 Львівська область: рятувальники провели навчання в Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні
Надзвичайники Личаківського районного відділу м. Львова ГУ ДСНС України у Львівській області провели зустріч з працівниками Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні.
22 Лютого14:49 Увага! Попередження про сніголавинну небезпеку
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України 23 лютого, у зв’язку з відлигою в горах Львівської області очікується значна снiголавинна небезпека (III рiвень).
22 Лютого14:37 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області вранці 23 лютого на дорогах ожеледиця. Вночі та в першій половині дня місцями туман видимістю 200 – 500 м.
22 Лютого10:23 Львівська область: самбірські надзвичайники провели пожежно-тактичне навчання в стаціонарному відділенні Самбірського міського територіального центру
Проведення таких навчань є надзвичайно важливим елементом формування високого рівня пожежної безпеки об’єктів з масовим та цілодобовим перебуванням людей. Загалом навчання пройшли успішно. Персонал та проживаючі подякували за такий досвід, й оцінили всі можливі ризики.
22 Лютого09:28 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 107 осіб та ліквідували 1 тис. 133 пожежі
Упродовж минулого тижня (з 15.02 по 21.02) підрозділи Державної служби України з надзвичайних ситуацій здійснювали виїзди для проведення заходів із запобігання надзвичайним ситуаціям, оперативного реагування на події та ліквідації їх наслідків, гасіння пожеж, проведення інших рятувальних заходів. Від початку тижня зареєстровано 1 тис. 542 надзвичайних подій, на які забезпечено реагування підрозділів ДСНС з виїздом до місця їх виникнення. В результаті вжитих заходів врятовано 107 особи.
22 Лютого09:02 Увага! Попередження про туман та ожеледицю на дорогах
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області вранці 22 лютого туман видимістю 200 – 500 м. на дорогах ожеледиця.
20 Лютого08:25 Штормове попередження
За повідомленням Львівського регіонального центру з гідрометеорології України по території Львівської області 20 лютого на дорогах ожеледиця. Вночі місцями значний сніг та мокрий сніг, налипання мокрого снігу. Вранці та вдень подекуди туман видимістю 200 – 500 м.

    Твіт