ГоловнаОстанні новини27 Вересня, 2018р.
 Версія для друку

Яворівські рятувальники провели акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти»

Опубліковано: 27.09.2018, 14:59

26 вересня рятувальники Яворівщини завітали до Немирівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів, щоб провести громадську акцію «Запобігти. Врятувати. Допомогти». Головним завданням якої є ознайомлення та навчання населення основам пожежної безпеки, роз’яснення питань безпеки життєдіяльності, популяризації професії рятувальника.

Акція почалась з ввімкнення  звукової сигналізації, яка сповістила працівників й вихованців закладу про виникнення умовної пожежі та про початок екстреної евакуації. Учні у супроводі вчителів організовано пересувалися до виходів, а далі – до спеціально визначеного місця на якому шикувалися по классах. Навчальна евакуація була проведена з метою практичного відпрацювання дій працівників та учнів закладу при пожежі.

Директор закладу Іван Гавловський стверджує, що однією із пріоритетних ділянок роботи з дітьми є роз’яснення правил безпеки життєдіяльності, до якої вихователі залучають професійних рятувальників, які за цей час встигли стати добрими друзями та порадниками.

Виступ працівників Яворівського РВ та 54 ДПРП 23 ДПРЧ ГУ ДСНС України у Львівькій області почався з розповіді про діяльність пожежно-рятувальної служби, про специфіку роботи рятувальників, дітям нагадали про найбільш поширені ризики, з якими можна зіткнутися щоденно, та довели статистику різних надзвичайних ситуацій. Також рятувальники нагадали, як поводитись коли залишаєшся без нагляду дорослих, під час відпочинку біля водойм чи прогулянок у лісі, у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів.

Найбільше захоплення у вихованців навчального закладу викликав пожежний автомобіль, що є на озброєнні у рятувальників. Дітям також показали бойовий одяг рятувальників, а також апарат захисту органів зору та дихання, в якому рятувальники працюють у задимленому середовищі, а потім діти захопливими вигуками супроводжували демонстрацію подачі води та піни, а окремі щасливчики змогли навіть це робити разом з представниками пожежно-рятувальної служби, а потім також приміряти одяг рятувальника.

Такі цікаві зустрічі дітей з рятувальниками є надзвичайно корисними та повчальними і проводитимуться й надалі у навчальних закладах району. Вони, без сумніву, допоможуть дітям свідоміше ставитися до безпеки власного життя та життя оточуючих.


   
Останні новини
18 Березня17:31 Від початку року на Львівщині виникло 452 пожежі сухої трави
16 Березня12:27 Увага! Попередження про сильні пориви вітру до кінця доби 16 березня
15 Березня16:23 Відбулася робоча зустріч між рятувальниками та представниками АОМС «Єврорегіон Карпати – Україна»
15 Березня15:51 Жіноче обличчя Служби порятунку: Галина Бандерич
15 Березня11:38 У Залізничному районі міста Львова відбувся показовий День цивільного захисту
14 Березня08:49 Увага! Попередження ожеледицю на дорогах
12 Березня17:07 У Львові відбулася нарада із головними державними інспекторами з нагляду у сфері пожежної та техногенної безпеки
12 Березня09:11 Інформація щодо погодних умов на території області 12 березня
11 Березня07:55 Увага! Попередження про сильні пориви вітру до кінця доби 11 березня
7 Березня16:06 Привітання начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна з Міжнародним жіночим днем!
7 Березня15:56 У Львові тривають показові Дні цивільного захисту
7 Березня15:15 Жіноче обличчя Служби порятунку: Зоряна Кончаківська
7 Березня11:13 Рятувальники з екологами впіймали паліїв сухої трави
5 Березня17:56 У Львові рятувальники та правоохоронці провели спільні навчання із забезпечення правопорядку під час виборів Президента України
5 Березня15:58 Онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати! Від теорії до практики»
Останні новини