ГоловнаОстанні новини15 Березня, 2019р.
 Версія для друку

У Залізничному районі міста Львова відбувся показовий День цивільного захисту

Опубліковано: 15.03.2019, 11:38

На  Львівщині тривають показові Дні цивільного захисту для керівників середніх загальноосвітніх шкіл у районах Львова, які проводять відповідно до «Плану основних заходів цивільного захисту Львівської області на 2019 рік».

14 березня у гімназії «Євшан» відбувся такий показовий День цивільного захисту.  Участь у заході взяли керівники освітніх закладів Залізничного району м. Львова, представники навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Львівської області, районного відділу освіти та місцеві рятувальники.

Захід передбачав не лише перевірку вмінь учнів правильно та чітко діяти в екстремальних ситуаціях аби захистити своє життя, але й виховання в підлітків високих морально-психологічних якостей: витримки, відваги, мужності, ініціативності та спритності.

Під час навчально-методичного семінару керівники навчальних закладів спільно із освітянами та рятувальниками  обговорили методику підготовки й порядок проведення Дня ЦЗ. Практичний період Дня розпочався з проведення загальношкільної лінійки. Після цього у школі відбулися відкриті уроки із безпеки життєдіяльності людини та основ здоров’я, дій у разі загрози або виникнення надзвичайних ситуацій.

Згодом у стінах гімназії пролунав сигнал тривоги «Увага всім!». Усі учні, гості та педагогічний колектив навчального закладу без паніки покинули приміщення закладу.

Вибух емоцій у школярів спричинила поява пожежного автомобіля та знайомство з рятувальниками. Ці герої продемонстрували спеціальну рятувальну техніку та її можливості. Учням дозволили навіть одягнути справжній бойовий одяг. Школярі ще довго ділитимуться враженнями. Можливо, серед них є й майбутні герої-рятувальники.

 

1.jpg2.jpg

3.jpg4.jpg


   
Останні новини
16 Червня13:45 Збірна львівських рятувальників провела відкрите тренування напередодні змагань «Найсильніший пожежний-рятувальник. Кубок Львова 2019»
16 Червня11:29 Привітання Голови ДСНС України із Днем медичного працівника!
16 Червня11:25 Попередження про грози та пориви вітру 16 червня
14 Червня08:31 Штормове попередження
11 Червня08:32 Увага! На Львівщині зберігається надзвичайна пожежна небезпека!
7 Червня16:00 Львів: вихованці літнього табору завітали на екскурсію до пожежної частини
7 Червня15:29 Львів: відбулася нарада по вивченню методик перевірки якості вогнезахисту
7 Червня15:07 Львів: до пожежної частини на екскурсію завітали маленькі гості
7 Червня09:57 Увага! Попередження про дощі та грози
6 Червня17:22 Для малечі провели Велике дитяче свято у центрі «Джерело»
6 Червня15:00 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
5 Червня11:49 Рятувальники застерігають населення купатися у невідомих чи непридатних для відпочинку водоймах
4 Червня14:18 Делегація Генерального директорату Пожежно-рятувальної служби Чеської Республіки та Голова ДСНС України з робочим візитом відвідали львівських рятувальників
4 Червня08:11 Інформація щодо погодних умов на території області 4 червня
3 Червня17:31 У Міжнародний день захисту дітей рятувальники влаштували для дітей виставку пожежної техніки
Останні новини