ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2019р.
 Версія для друку

Львівська область: з інспекторським складом проведено семінар-нараду щодо безпечної зернозаготівельної кампанії

Опубліковано: 05.07.2019, 17:34

            5 липня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області під керівництвом заступника начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Оношка провели виїзну семінар-нараду з головними державними інспекторами районів м. Львова та інспекторським складом районів ГУ ДСНС України у Львівській області. Семінар організували з метою проведення ефективної та безпечної зернозаготівельної кампанії на території області. Семінар-нарада проходила на території зернозаготівельного підприємства   - ТзОВ “Аграрна перспектива” в с. Волиця Мостиського району, на прикладі якого було проведено вивчення особливостей технологічного процесу такого роду об’єктів, окреслені основні питання пожежної та техногенної небезпеки, вимоги до технологічних елементів і споруд, а також вимоги до зернозбиральної техніки безпосередньо під час збирання врожаю.

            Нажаль, але моніторинг стану дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки зернозаготівельних та зернопереробних підприємств регіону вкотре засвідчив недостатньо свідоме ставлення власників та керівників даних підприємств до виконання таких першочергових заходів - як укомплектованість первинними засобами пожежогасіння, приведення у задовільний стан систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, справність систем протипожежного захисту та електрогосподарства загалом.

            Жнива на Львівщині ще тривають, тож Головне управління ДСНС України у Львівській області наголошує на необхідності суворого дотримання правил безпеки та звертається до працівників сільгосппідприємств та фермерських господарств, підприємців, а також до всіх громадян із проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, адже причиною пожежі може стати необережно кинутий недопалок цигарки або не загашений сірник.

DSC_0557.JPGDSC_0554.JPGDSC_0532.JPGDSC_0559.JPG


   
Останні новини
23 Липня17:54 м. Кам'янка-Бузька: рятувальники провели навчання для працівників одного із підприємств
22 Липня11:05 Інформація щодо погодних умов на території області 22 липня
19 Липня10:30 Львівські рятувальники провели навчання з ліквідації умовної пожежі в готелі
17 Липня17:45 Річниця катастрофи MH17: хроніка подій очима рятувальників
17 Липня16:34 Львівські рятувальники привітали Анатолія Антонюка з ювілеєм
17 Липня09:19 Інформація щодо погодних умов на території області 17 липня
16 Липня16:44 Психологи обговорили реалізацію Концепції розвитку охорони психічного здоров'я в Україні
16 Липня09:12 Інформація щодо погодних умов на території області 16 липня
11 Липня17:15 На Яворівщині провели семінар щодо безпечного проведення жнивної кампанії
11 Липня16:54 Школярам провели екскурсію пожежною частиною та показали музей пожежництва Львівщини
10 Липня17:48 До кінця доби 10 липня на Львівщині грози та пориви вітру
9 Липня10:02 9 липня на Львівщині дощитиме
6 Липня10:58 Серед рятувальників Львівщини визначили найсильнішу команду із міні-футболу
5 Липня17:34 Львівська область: з інспекторським складом проведено семінар-нараду щодо безпечної зернозаготівельної кампанії
5 Липня15:24 Вітаємо львівську команду спортсменів-рятувальників із призовим місцем на Чемпіонаті України з пожежно-прикладного спорту
Останні новини