ГоловнаОстанні новини5 Липня, 2019р.
 Версія для друку

Львівська область: з інспекторським складом проведено семінар-нараду щодо безпечної зернозаготівельної кампанії

Опубліковано: 05.07.2019, 17:34

            5 липня фахівці Головного управління ДСНС України у Львівській області під керівництвом заступника начальника Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області із запобігання надзвичайним ситуаціям Олександра Оношка провели виїзну семінар-нараду з головними державними інспекторами районів м. Львова та інспекторським складом районів ГУ ДСНС України у Львівській області. Семінар організували з метою проведення ефективної та безпечної зернозаготівельної кампанії на території області. Семінар-нарада проходила на території зернозаготівельного підприємства   - ТзОВ “Аграрна перспектива” в с. Волиця Мостиського району, на прикладі якого було проведено вивчення особливостей технологічного процесу такого роду об’єктів, окреслені основні питання пожежної та техногенної небезпеки, вимоги до технологічних елементів і споруд, а також вимоги до зернозбиральної техніки безпосередньо під час збирання врожаю.

            Нажаль, але моніторинг стану дотримання вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки зернозаготівельних та зернопереробних підприємств регіону вкотре засвідчив недостатньо свідоме ставлення власників та керівників даних підприємств до виконання таких першочергових заходів - як укомплектованість первинними засобами пожежогасіння, приведення у задовільний стан систем зовнішнього та внутрішнього протипожежного водопостачання, справність систем протипожежного захисту та електрогосподарства загалом.

            Жнива на Львівщині ще тривають, тож Головне управління ДСНС України у Львівській області наголошує на необхідності суворого дотримання правил безпеки та звертається до працівників сільгосппідприємств та фермерських господарств, підприємців, а також до всіх громадян із проханням суворо дотримуватись правил пожежної безпеки, адже причиною пожежі може стати необережно кинутий недопалок цигарки або не загашений сірник.

DSC_0557.JPGDSC_0554.JPGDSC_0532.JPGDSC_0559.JPG


   
Останні новини
13 Листопада13:10 Львів: рятувальники знайомили відвідувачів дитячого центру із своєю професією
12 Листопада16:28 Увага! Попередження про пориви вітру
11 Листопада17:43 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 90 пожеж
8 Листопада15:15 В автопарку львівських рятувальників поповнення
8 Листопада14:20 Попередження про туман на території Львівщини
7 Листопада11:51 Львівські рятувальники ревакцинувались від дифтерії та правця
28 Жовтня17:21 У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС
25 Жовтня14:30 Визначилися переможці змагань з волейболу серед рятувальників Львівщини
25 Жовтня13:12 Львівські рятувальники взяли участь у міжнародному тренінзі з реагування на дорожньо-транспортні пригоди
24 Жовтня17:15 І знову соціологи Центру Разумкова фіксують високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій!
18 Жовтня18:30 Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах
18 Жовтня10:03 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди з нагоди Дня захисника України
17 Жовтня14:46 Львівські рятувальники провели молодим фахівцям заняття з психологічної підготовки в умовах ліквідації надзвичайних ситуацій (ФОТО, ВІДЕО)
10 Жовтня11:02 Студенти Української академії лідерства ознайомилися із професією рятувальника
9 Жовтня09:12 Рятувальники провели профілактичне відпрацювання в одному із районів Львова
Останні новини