ГоловнаОстанні новини16 Серпня, 2019р.
 Версія для друку

Працівники ДСНС провели інформаційне відпрацювання у с. Терновиця Яворівського району

Опубліковано: 16.08.2019, 16:28

На території Львівської області з початку року виникло 1120 пожеж в природніх екосистемах,що більше ніж на 70 відсотків ніж минулого року, на теренах Львівщини загинуло 41 людей на водоймах з них 7 дітей.

Від початку року спостерігається невтішна статистика та зростання кількості загиблих осіб на пожежах та водоймах. Задля забезпечення безпеки населення рятувальники спланували проведення профілактичних відпрацювань населених пунктів та навчання серед населення, кінцевим результатом яких має стати підвищення рівня освіченості громадян у сфері особистої безпеки.

Тому, з метою попередження виникнення пожеж, зменшення кількості травмованих і загиблих та мінімізації збитків від пожеж рятувальники 16 серпня здійснили пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору в с. Терновиця Яворівського району.

Профілактичні бесіди проводилася із членами малозабезпечених та багатодітних сімей, а також із самотніми людьми, які як ніхто інший потребують додаткової уваги та опіки. У ході відпрацювання з населенням проведена робота щодо дотримання правил пожежної безпеки в побуті та на природі, заборона спалювання сухостою та правил поведінки на воді.

Під час заходу фахівці пожежно-рятувальної справи обговорювали із населенням найпоширеніші причини виникнення пожеж та найефективніші способи їх попередження. Мешканці отримували пам’ятні листівки, де вказувалися основні недоліки в монтажі та експлуатації електрообладнання, правила поведінки під час купання та правила поведінки під час відпочинку на природі . Селян проінформували про основні правила пожежної безпеки, а також провели профілактичні бесіди щодо виникнення пожеж через необережне поводження з вогнем, дитячі пустощі з вогнем.

Не оминули рятувальники своєю увагою і Терновицьку школу. З працівниками навчального закладу вогнеборці поспілкувались про порядок використання вогнегасника та основні дії при виникненні пожежі, нагадали про заборону спалювання сухої страви.

                                                               


   
Останні новини
19 Лютого11:27 Миколаївський район: рятувальники провели відпрацювання населеного пункту с. Березина
19 Лютого09:47 ПРОЖИТИ ОДНЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ - ТИСЯЧІ...
18 Лютого09:29 Діти знають краще
18 Лютого09:26 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
14 Лютого12:26 Представники ГУ ДСНС України у Львівській області прийняли участь у суддівстві конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України
12 Лютого16:17 Увага! Попередження про грози
12 Лютого09:20 Штормове попередження
11 Лютого09:16 Увага! Попередження про пориви вітру
9 Лютого13:22 Попередження про погрішення погодніх умов
9 Лютого08:52 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
7 Лютого10:07 Мостиський район: рятувальники провели виховну годину «Вогонь-друг, вогонь-ворог»
6 Лютого17:04 Золочівський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
6 Лютого14:45 Штормове попередження
4 Лютого12:53 Увага! На Львівщині очікується погіршення погодних умов
3 Лютого15:13 Погодні умови на 04 лютого
Останні новини