ГоловнаОстанні новини28 Жовтня, 2019р.
 Версія для друку

У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС

Опубліковано: 28.10.2019, 17:21

28 жовтня у Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС. Очолила захід радниця Міністра внутрішніх справ з ґендерних питань Вікторія Арнаутова.

Мета даного заходу - підвищення рівня поінформованості у ґендерних питаннях, рівень ґендерної культури, цілі та хід впровадження ґендерної політики в Україні.

«Ґендер – це соціальні характеристики того, що означає бути жінкою, чоловіком, дівчинкою, хлопцем – що очікується суспільством, дозволяється та цінується в їх поведінці», - зазначила радниця.

Саме для сектора безпеки та оборони питання ґендерної рівності є надзвичайно актуальними. Починаючи з 2014 року в усіх складових сектору почала зростати кількість жінок, які прагнуть внести свій внесок в захист держави та реалізувати свій потенціал.

Учасники заходу розібралися з основними поняттями ґендерної теорії, ознайомилися з міжнародними нормами та національними нормативно-правовими актами щодо забезпечення ґендерного паритету, а також розглянули місце України в світовому рейтингу за індексом глобального ґендерного розриву.

«Ми різні – ми рівні… Ґендерна рівність це вигода для усіх» - зазначила наприкінці зустрічі Вікторія Арнаутова.

Звісно ж впровадження ґендерної політики в суспільстві, як щось нове та незвичне, тягне за собою певне побоювання і нерозуміння, однак все це стереотипи і їх подолання лише питання часу.

Адже основними поняттями, якими керується ґендерна політика, є: недопущення дискримінації за статевою ознакою, забезпечення рівних можливостей поєднання професійних та сімейних обов’язків, забезпечення рівної участі у прийнятті суспільно-важливих рішень, виховання ґендерної культури та захист від пропаганди ґендерної нерівності, дискримінації й насильства. А це основні критерії за якими має існувати  будь-яка цивілізована держава.

DSC_0511.JPGDSC_0517.JPG


   
Останні новини
14 Листопада14:21 Увага! Попередження про туман
14 Листопада11:59 У Львові відкрили меморіальну дошку Сергію Дмитровському
13 Листопада13:10 Львів: рятувальники знайомили відвідувачів дитячого центру із своєю професією
12 Листопада16:28 Увага! Попередження про пориви вітру
11 Листопада17:43 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 90 пожеж
8 Листопада15:15 В автопарку львівських рятувальників поповнення
8 Листопада14:20 Попередження про туман на території Львівщини
7 Листопада11:51 Львівські рятувальники ревакцинувались від дифтерії та правця
28 Жовтня17:21 У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС
25 Жовтня14:30 Визначилися переможці змагань з волейболу серед рятувальників Львівщини
25 Жовтня13:12 Львівські рятувальники взяли участь у міжнародному тренінзі з реагування на дорожньо-транспортні пригоди
24 Жовтня17:15 І знову соціологи Центру Разумкова фіксують високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій!
18 Жовтня18:30 Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах
18 Жовтня10:03 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди з нагоди Дня захисника України
17 Жовтня14:46 Львівські рятувальники провели молодим фахівцям заняття з психологічної підготовки в умовах ліквідації надзвичайних ситуацій (ФОТО, ВІДЕО)
Останні новини