ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Львівські рятувальники ревакцинувались від дифтерії та правця

Опубліковано: 07.11.2019, 11:51

За інформацією МОЗ України цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них - 18 у жовтні місяці. Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися кожні 10 років, починаючи з 26-ти років.

В зв’язку цим, Сектором медичного забезпечення ГУ ДСНС України у Львівській області було ініційовано кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників.

Протягом двох днів понад 80 осіб начальницького та рядового складу, а також вільнонаймані працівники Львівського гарнізону рятувальників ревакцинувались від дифтерії та правця.

Вакцинацію провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «1-ї міської  поліклініки м. Львова».

 

Довідково:

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, передається повітряно-крапельним шляхом. Найчастіше хвороба проявляється утворенням щільної плівки та набряку слизових оболонок, що блокує дихальні шляхи. Може призвести до смерті.

Правець - це гостре інфекційне захворювання, що виникає в результаті дії токсину на нервову систему. не передається від людини до людини. Інфікуватися можна через рану або поріз, внаслідок укусів тварин чи травмування гострими предметами, уламками деревини. Захворювання вражає нервову систему, провокує сильні, дуже болючі судоми м'язів тіла та може призвести до смерті.

 

Епідемія дифтерії була в Україні у 1991-1998 роках. Причиною був вкрай низький рівень вакцинації дітей та ревакцинації дорослих. Тоді захворіли 20 тисяч людей, 696 пацієнтів померли.

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Вакцина взаємодіючи з імунною системою організму людини, викликає імунну реакцію, подібну до імунної реакції на природну інфекцію, проте вона не призводять до захворювання та не піддає вакциновану людину ризику потенційних ускладнень.

 

Львівські рятувальники закликають усіх до вакцинації, адже це не лише ваша особиста безпека, але й відповідальність перед рідними та колегами.

 

Будьмо здоровими!

 

Диф_1.jpg   Диф_3.jpg


   
Останні новини
14 Листопада14:21 Увага! Попередження про туман
14 Листопада11:59 У Львові відкрили меморіальну дошку Сергію Дмитровському
13 Листопада13:10 Львів: рятувальники знайомили відвідувачів дитячого центру із своєю професією
12 Листопада16:28 Увага! Попередження про пориви вітру
11 Листопада17:43 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 47 осіб та ліквідували 1 тис. 90 пожеж
8 Листопада15:15 В автопарку львівських рятувальників поповнення
8 Листопада14:20 Попередження про туман на території Львівщини
7 Листопада11:51 Львівські рятувальники ревакцинувались від дифтерії та правця
28 Жовтня17:21 У Головному управлінні ДСНС України у Львівській області відбулася робоча зустріч з питань інтеграції ґендерного підходу в системі органів МВС
25 Жовтня14:30 Визначилися переможці змагань з волейболу серед рятувальників Львівщини
25 Жовтня13:12 Львівські рятувальники взяли участь у міжнародному тренінзі з реагування на дорожньо-транспортні пригоди
24 Жовтня17:15 І знову соціологи Центру Разумкова фіксують високий рівень довіри громадян до Державної служби України з надзвичайних ситуацій!
18 Жовтня18:30 Львівські рятувальники вправлялись в пошуку туристів в горах
18 Жовтня10:03 Рятувальники ДСНС отримали державні нагороди з нагоди Дня захисника України
17 Жовтня14:46 Львівські рятувальники провели молодим фахівцям заняття з психологічної підготовки в умовах ліквідації надзвичайних ситуацій (ФОТО, ВІДЕО)
Останні новини