ГоловнаОстанні новини7 Листопада, 2019р.
 Версія для друку

Львівські рятувальники ревакцинувались від дифтерії та правця

Опубліковано: 07.11.2019, 11:51

За інформацією МОЗ України цього року в Україні було зафіксовано 20 випадків дифтерії, з них - 18 у жовтні місяці. Щеплення від дифтерії та правця не дає імунітету на все життя, тому дорослим треба повторно вакцинуватися кожні 10 років, починаючи з 26-ти років.

В зв’язку цим, Сектором медичного забезпечення ГУ ДСНС України у Львівській області було ініційовано кампанію добровільної вакцинації серед рятувальників.

Протягом двох днів понад 80 осіб начальницького та рядового складу, а також вільнонаймані працівники Львівського гарнізону рятувальників ревакцинувались від дифтерії та правця.

Вакцинацію провели фахівці Комунального некомерційного підприємства «1-ї міської  поліклініки м. Львова».

 

Довідково:

Дифтерія — це гостре інфекційне захворювання дихальних шляхів, передається повітряно-крапельним шляхом. Найчастіше хвороба проявляється утворенням щільної плівки та набряку слизових оболонок, що блокує дихальні шляхи. Може призвести до смерті.

Правець - це гостре інфекційне захворювання, що виникає в результаті дії токсину на нервову систему. не передається від людини до людини. Інфікуватися можна через рану або поріз, внаслідок укусів тварин чи травмування гострими предметами, уламками деревини. Захворювання вражає нервову систему, провокує сильні, дуже болючі судоми м'язів тіла та може призвести до смерті.

 

Епідемія дифтерії була в Україні у 1991-1998 роках. Причиною був вкрай низький рівень вакцинації дітей та ревакцинації дорослих. Тоді захворіли 20 тисяч людей, 696 пацієнтів померли.

Вакцинація – найефективніший спосіб захисту від інфекційних захворювань. Вакцина взаємодіючи з імунною системою організму людини, викликає імунну реакцію, подібну до імунної реакції на природну інфекцію, проте вона не призводять до захворювання та не піддає вакциновану людину ризику потенційних ускладнень.

 

Львівські рятувальники закликають усіх до вакцинації, адже це не лише ваша особиста безпека, але й відповідальність перед рідними та колегами.

 

Будьмо здоровими!

 

Диф_1.jpg   Диф_3.jpg


   
Останні новини
18 Вересня16:23 Рятувальники Львівщини бажають прекрасних та безпечних вихідних
18 Вересня15:12 Львівська область: надзвичайники нагадують населенню правила пожежної безпеки в побуті та обережного поводження з вибухонебезпечними знахідками
18 Вересня11:15 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня11:10 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня09:38 Попередження про пожежну небезпеку
17 Вересня09:53 Від сьогодні стяг ДСНС України буде знаходитись в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (ФОТО)
17 Вересня09:38 Увага! Попередження про пориви вітру
17 Вересня09:07 Привітання начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна з Днем Рятівника
17 Вересня08:55 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
17 Вересня08:51 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника
17 Вересня08:49 Привітання Міністра внутрішніх справ України з Днем рятівника
17 Вересня08:47 Привітання Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 1999-2002 р.р. Василя Дурдинця із Днем рятівника
16 Вересня14:55 Рятувальники Львівщини нагадують місцевим мешканцям про важливість дотримання елементарних правил пожежної безпеки
16 Вересня09:50 Рятувальників Львівщини привітали з нагоди професійного свята (ФОТО,ВІДЕО)
16 Вересня09:08 Рятувальники Львівщини продовжують протиепідемічні заходи задля запобігання захворюваності на коронавірусну інфекцію(ФОТО)
Останні новини