ГоловнаОстанні новини2 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники удосконалюють навички організації заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

Опубліковано: 02.12.2019, 14:03

27 листопада на базі Бориславського міського відділу ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась нарада з питань службової діяльності за напрямками реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту.

До участі у нараді залучили начальницький склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Борислава, м. Трускавця, Дрогобицького району, та підпорядкованих їм підрозділів.

Такий захід організували з метою перевірки стану та надання методичної допомоги начальницькому складу підпорядкованих підрозділів у забезпеченні постійної готовності до виконання завдань за призначенням, підтриманні статутного порядку, службової дисципліни, правового оформлення документації.

Розпочався день із стройового огляду учасників наради, після чого вони спостерігали за показовим проведенням зміни караулів.

Керівництво Бориславського міського відділу розповіли колегам про пожежно-технічне оснащення та аварійно-рятувальне обладнання у пожежній частині, стан утримання техніки, рукавного господарства, організацію газодимозахисної служби в підрозділі, внутрішній порядок в службових приміщеннях та на закріпленій території.

Далі вогнеборцям провели опитування щодо знань з реагування на небезпечні події та організації заходів цивільного захисту, а також перевірили службову документацію, після чого представники Головного управління перевірили документи службової діяльності за напрямком реагування та цивільного захисту.

Другий етап наради передбачав практичне проведення показових пожежно-тактичних навчань із залученням служб цивільного захисту міста та органів місцевої влади.

Згідно тактичного задуму в бібліотеці Бориславського медичного коледжу виникла пожежа. Відтак, адміністрацією коледжу відбулось оповіщення учнів, педагогічного складу та проінформовано про пожежу рятувальників. Охорона та педагоги навчального закладу організували евакуацію усіх на свіже повітря, проте виявилось що не всі учні змогли покинути задимлені приміщення. До місця події оперативно прибули вогнеборці та вирушили на пошук потерпілих.

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час розвідки в навчальних кабінетах вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час проведення рятувальних робіт вогнеборці відпрацювали різні методи порятунку, а саме: виведення потерпілих; винесення на руках; порятунок по висувній драбині; спуск з вікна за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава.

Завершилася нарада обговоренням питань службової діяльності підрозділів, реагуванням їх на пожежі, надзвичайні ситуації та інші небезпечні події, а також аналізом результатів перевірки службової документації.

DSC_9551.JPGDSC_9586.JPGDSC_9656.JPGDSC_9737.JPG


   
Останні новини
24 Лютого15:22 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 90 осіб та ліквідували 1 тис. 574 пожежі
21 Лютого16:47 Програма 101
21 Лютого14:29 Увага! Попередження про погіршення погодних умов!
19 Лютого11:27 Миколаївський район: рятувальники провели відпрацювання населеного пункту с. Березина
19 Лютого09:47 ПРОЖИТИ ОДНЕ ЖИТТЯ, ЩОБ ВРЯТУВАТИ - ТИСЯЧІ...
18 Лютого09:29 Діти знають краще
18 Лютого09:26 "В України достатньо сил і засобів для евакуації наших громадян із Китаю", - Арсен Аваков
14 Лютого12:26 Представники ГУ ДСНС України у Львівській області прийняли участь у суддівстві конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України
12 Лютого16:17 Увага! Попередження про грози
12 Лютого09:20 Штормове попередження
11 Лютого09:16 Увага! Попередження про пориви вітру
9 Лютого13:22 Попередження про погрішення погодніх умов
9 Лютого08:52 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
7 Лютого10:07 Мостиський район: рятувальники провели виховну годину «Вогонь-друг, вогонь-ворог»
6 Лютого17:04 Золочівський район: рятувальники провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектору
Останні новини