ГоловнаОстанні новини2 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники удосконалюють навички організації заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

Опубліковано: 02.12.2019, 14:03

27 листопада на базі Бориславського міського відділу ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась нарада з питань службової діяльності за напрямками реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту.

До участі у нараді залучили начальницький склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Борислава, м. Трускавця, Дрогобицького району, та підпорядкованих їм підрозділів.

Такий захід організували з метою перевірки стану та надання методичної допомоги начальницькому складу підпорядкованих підрозділів у забезпеченні постійної готовності до виконання завдань за призначенням, підтриманні статутного порядку, службової дисципліни, правового оформлення документації.

Розпочався день із стройового огляду учасників наради, після чого вони спостерігали за показовим проведенням зміни караулів.

Керівництво Бориславського міського відділу розповіли колегам про пожежно-технічне оснащення та аварійно-рятувальне обладнання у пожежній частині, стан утримання техніки, рукавного господарства, організацію газодимозахисної служби в підрозділі, внутрішній порядок в службових приміщеннях та на закріпленій території.

Далі вогнеборцям провели опитування щодо знань з реагування на небезпечні події та організації заходів цивільного захисту, а також перевірили службову документацію, після чого представники Головного управління перевірили документи службової діяльності за напрямком реагування та цивільного захисту.

Другий етап наради передбачав практичне проведення показових пожежно-тактичних навчань із залученням служб цивільного захисту міста та органів місцевої влади.

Згідно тактичного задуму в бібліотеці Бориславського медичного коледжу виникла пожежа. Відтак, адміністрацією коледжу відбулось оповіщення учнів, педагогічного складу та проінформовано про пожежу рятувальників. Охорона та педагоги навчального закладу організували евакуацію усіх на свіже повітря, проте виявилось що не всі учні змогли покинути задимлені приміщення. До місця події оперативно прибули вогнеборці та вирушили на пошук потерпілих.

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час розвідки в навчальних кабінетах вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час проведення рятувальних робіт вогнеборці відпрацювали різні методи порятунку, а саме: виведення потерпілих; винесення на руках; порятунок по висувній драбині; спуск з вікна за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава.

Завершилася нарада обговоренням питань службової діяльності підрозділів, реагуванням їх на пожежі, надзвичайні ситуації та інші небезпечні події, а також аналізом результатів перевірки службової документації.

DSC_9551.JPGDSC_9586.JPGDSC_9656.JPGDSC_9737.JPG


   
Останні новини
15 Січня13:03 Попередження про зміну гідрологічної ситуації
15 Січня10:24 Золочівський район: рятувальники нагадують населенню про небезпеку виходу на тонку кригу
15 Січня10:09 Буський район: рятувальники нагадали громадянам правила безпеки в зимовий період
15 Січня09:54 Увага! Попередження про ускладнення погодних умов
14 Січня12:03 Кам’янка-Бузький район: надзвичайники закликають населення бути обережними у побуті
13 Січня15:19 Львівські рятувальники отримали пожежний автомобіль першої допомоги
13 Січня14:08 Порушення правил пожежної безпеки у житловому секторі призводить до смертельних випадків та травмування громадян під час пожеж!
12 Січня15:12 Штормове попередження
12 Січня11:05 Надзвичайники просять громадян дотримуватися правил безпеки, проводячи дозвілля у гірській місцевості
12 Січня09:59 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
12 Січня09:28 З початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили 730 вибухонебезпечних предметів
11 Січня09:19 Упродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 46 осіб та ліквідували 739 пожеж
11 Січня09:12 Штормове попередження
8 Січня14:24 На Різдво підрозділи ДСНС здійснили 856 виїздів під час яких врятували 4 людей
7 Січня10:15 Штормове попередження
Останні новини