ГоловнаОстанні новини2 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники удосконалюють навички організації заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

Опубліковано: 02.12.2019, 14:03

27 листопада на базі Бориславського міського відділу ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась нарада з питань службової діяльності за напрямками реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту.

До участі у нараді залучили начальницький склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Борислава, м. Трускавця, Дрогобицького району, та підпорядкованих їм підрозділів.

Такий захід організували з метою перевірки стану та надання методичної допомоги начальницькому складу підпорядкованих підрозділів у забезпеченні постійної готовності до виконання завдань за призначенням, підтриманні статутного порядку, службової дисципліни, правового оформлення документації.

Розпочався день із стройового огляду учасників наради, після чого вони спостерігали за показовим проведенням зміни караулів.

Керівництво Бориславського міського відділу розповіли колегам про пожежно-технічне оснащення та аварійно-рятувальне обладнання у пожежній частині, стан утримання техніки, рукавного господарства, організацію газодимозахисної служби в підрозділі, внутрішній порядок в службових приміщеннях та на закріпленій території.

Далі вогнеборцям провели опитування щодо знань з реагування на небезпечні події та організації заходів цивільного захисту, а також перевірили службову документацію, після чого представники Головного управління перевірили документи службової діяльності за напрямком реагування та цивільного захисту.

Другий етап наради передбачав практичне проведення показових пожежно-тактичних навчань із залученням служб цивільного захисту міста та органів місцевої влади.

Згідно тактичного задуму в бібліотеці Бориславського медичного коледжу виникла пожежа. Відтак, адміністрацією коледжу відбулось оповіщення учнів, педагогічного складу та проінформовано про пожежу рятувальників. Охорона та педагоги навчального закладу організували евакуацію усіх на свіже повітря, проте виявилось що не всі учні змогли покинути задимлені приміщення. До місця події оперативно прибули вогнеборці та вирушили на пошук потерпілих.

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час розвідки в навчальних кабінетах вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час проведення рятувальних робіт вогнеборці відпрацювали різні методи порятунку, а саме: виведення потерпілих; винесення на руках; порятунок по висувній драбині; спуск з вікна за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава.

Завершилася нарада обговоренням питань службової діяльності підрозділів, реагуванням їх на пожежі, надзвичайні ситуації та інші небезпечні події, а також аналізом результатів перевірки службової документації.

DSC_9551.JPGDSC_9586.JPGDSC_9656.JPGDSC_9737.JPG


   
Останні новини
4 Серпня15:58 Львівська область: рятувальники вкотре нагадали мешканцям не провокувати пожеж в природних екосистемах
4 Серпня14:45 Штормове попередження
4 Серпня10:43 Рятувальники Львівщини бажають безпечного літнього відпочинку на воді
4 Серпня09:41 Від початку року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили понад 37 тисяч вибухонебезпечних предметів
4 Серпня09:00 Рятувальники Львівщини бажають Вам гарного та безпечного робочого тижня
3 Серпня15:08 Рятувальники Львівщини нагадують громадянам правила поведінки під час відпочинку на водних об’єктах (ФОТО)
3 Серпня10:06 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 70 людей та ліквідували 2 тис. 63 пожежі
3 Серпня09:46 На Львівщині висока пожежна небезпека
3 Серпня09:38 Львівська область: рятувальники проводять протиепідемічні заходи на території міста Дрогобич
2 Серпня09:35 ДСНС отримала спеціальні аварійно-рятувальні машини середнього типу САРМ-С
2 Серпня09:32 Бережіть своє життя та життя навколишнього світу
31 Липня16:33 Надзвичайники Львівщини продовжують застерігати населення щодо дотримання правил пожежної безпеки та безпеки відпочинку на воді
31 Липня15:57 Рятувальників Львівщини нагородили відзнаками за ліквідацію наслідків негоди
31 Липня10:04 м. Стрий: рятувальники провели дезінфекцію вуличних доріг
31 Липня09:33 На Львівщині збережеться висока пожежна небезпека
Останні новини