ГоловнаОстанні новини2 Грудня, 2019р.
 Версія для друку

Рятувальники удосконалюють навички організації заходів цивільного захисту та реагування на надзвичайні ситуації

Опубліковано: 02.12.2019, 14:03

27 листопада на базі Бориславського міського відділу ГУ ДСНС України у Львівській області відбулась нарада з питань службової діяльності за напрямками реагування на надзвичайні ситуації та організації заходів цивільного захисту.

До участі у нараді залучили начальницький склад пожежно-рятувальних підрозділів м. Борислава, м. Трускавця, Дрогобицького району, та підпорядкованих їм підрозділів.

Такий захід організували з метою перевірки стану та надання методичної допомоги начальницькому складу підпорядкованих підрозділів у забезпеченні постійної готовності до виконання завдань за призначенням, підтриманні статутного порядку, службової дисципліни, правового оформлення документації.

Розпочався день із стройового огляду учасників наради, після чого вони спостерігали за показовим проведенням зміни караулів.

Керівництво Бориславського міського відділу розповіли колегам про пожежно-технічне оснащення та аварійно-рятувальне обладнання у пожежній частині, стан утримання техніки, рукавного господарства, організацію газодимозахисної служби в підрозділі, внутрішній порядок в службових приміщеннях та на закріпленій території.

Далі вогнеборцям провели опитування щодо знань з реагування на небезпечні події та організації заходів цивільного захисту, а також перевірили службову документацію, після чого представники Головного управління перевірили документи службової діяльності за напрямком реагування та цивільного захисту.

Другий етап наради передбачав практичне проведення показових пожежно-тактичних навчань із залученням служб цивільного захисту міста та органів місцевої влади.

Згідно тактичного задуму в бібліотеці Бориславського медичного коледжу виникла пожежа. Відтак, адміністрацією коледжу відбулось оповіщення учнів, педагогічного складу та проінформовано про пожежу рятувальників. Охорона та педагоги навчального закладу організували евакуацію усіх на свіже повітря, проте виявилось що не всі учні змогли покинути задимлені приміщення. До місця події оперативно прибули вогнеборці та вирушили на пошук потерпілих.

Рятувальники, працюючи в апаратах захисту органів дихання у складі ланок газодимозахисної служби, здійснили розвідку пожежі. Під час розвідки в навчальних кабінетах вогнеборці виявили потерпілих, які самостійно не могли покинути задимлені приміщення та вивели їх на свіже повітря, де передали медикам для огляду.

Під час проведення рятувальних робіт вогнеборці відпрацювали різні методи порятунку, а саме: виведення потерпілих; винесення на руках; порятунок по висувній драбині; спуск з вікна за допомогою рятувальної мотузки та пожежного рукава.

Завершилася нарада обговоренням питань службової діяльності підрозділів, реагуванням їх на пожежі, надзвичайні ситуації та інші небезпечні події, а також аналізом результатів перевірки службової документації.

DSC_9551.JPGDSC_9586.JPGDSC_9656.JPGDSC_9737.JPG


   
Останні новини
23 Січня12:34 Військовий капелан Гарнізонного храму свв. апп. Петра і Павла освятив будівлю та приміщення ГУ ДСНС України у Львівській області
22 Січня17:48 Рятувальники провели навчання у місцях з масовим перебуванням людей
22 Січня14:28 Увага! На дорогах ожеледиця
22 Січня09:27 Увага! Попередження про пориви вітру
21 Січня09:59 З початку 2020 року піротехніки ДСНС України вилучили та знищили вже 906 вибухонебезпечних предметів
21 Січня09:54 Впродовж минулого тижня підрозділи ДСНС України врятували 99 осіб та ліквідували 942 пожежі
17 Січня16:38 Програма 101
16 Січня17:00 Святкуймо Водохреща безпечно
16 Січня16:03 Штормове попередження
16 Січня14:07 Небезпеки зимого відпочинку (ВІДЕО)
16 Січня08:03 Увага! Попередження про туман та ожеледицю на дорогах
13 Січня08:45 Увага! На дорогах Львівщини ожеледиця
10 Січня15:16 Увага! Попередження про пориви вітру
10 Січня09:28 Штормове попередження на території Львівської області
9 Січня15:24 "Галицькі Леви" командно виконали челендж. (ВІДЕО)
Останні новини