ГоловнаОстанні новини14 Вересня, 2020р.
 Версія для друку

Львівська область: рятувальники Львівщини підписали партнерську угоду щодо реалізації проекту в рамках програми «Польська допомога»

Опубліковано: 14.09.2020, 15:48

14 вересня у ГУ ДСНС України у Львівській області  відбулась  робоча зустріч  в рамках реалізації проекту «Регіональні центри рятувальної підготовки,   підтримка системи підготовки добровільної пожежної  охорони та професійної рятувальної служби в Україні» в рамках програми «Польська допомога».

До головного управління з робочим візитом завітали представники Головної школи пожежної служби, м. Варшава Рафал Матушкевіч та Рафал Антосік.

Під час зустрічі начальник Головного управління ДСНС України у Львівській області підписав партнерську шестисторонню угоду, якою передбачено продовження реалізації на теренах України проекту «Регіональні тренінгові центри порятунку – підтримка системи підготовки ДПО та професійних аварійних служб в Україні» в рамках програми «Польська допомога». Програма фінансується Міністерством закордонних справ Республіки Польща.

Учасниками програми є Головна школа пожежної охорони м. Варшави, Республіка Польща, Головне управління ДСНС України у Львівській області, Львівський державний університет безпеки життєдіяльності, Черкаський інститут пожежної безпеки ім. героїв Чорнобиля, Національний університет цивільного захисту України та Вище професійне училище Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Згідно з проектом, у навчальних закладах системи ДСНС України передбачається встановлення тренувальних комплексів, для навчання молодих спеціалістів, добровольців, курсантів, а також вдосконалення навичок рятувальників.

В рамках дії цього проекту заступник начальника оперативно-координаційного центру Головного управління ДСНС України у Львівській області Володимир Дубасюк переклав підручник з польської мови для українських рятувальників  «Способи оперування  вогнегасними струменями».

Міністерством закордонних справ Республіки Польща було позитивно оцінено ініціативу перекладу підручника та поширення його серед українських пожежно-рятувальних підрозділів.  Львівському рятувальнику подякували за виконану роботу та подарували комплект засобів індивідуального захисту пожежника, а саме: теплозахисний одяг, каску, підкасник, пожежні рукавиці та захисне взуття.

3.JPG2.JPG

 

1.JPG


   
Останні новини
18 Вересня16:23 Рятувальники Львівщини бажають прекрасних та безпечних вихідних
18 Вересня15:12 Львівська область: надзвичайники нагадують населенню правила пожежної безпеки в побуті та обережного поводження з вибухонебезпечними знахідками
18 Вересня11:15 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня11:10 До Дня рятівника Президент України вручив державні нагороди
18 Вересня09:38 Попередження про пожежну небезпеку
17 Вересня09:53 Від сьогодні стяг ДСНС України буде знаходитись в Гарнізонному храмі святих апостолів Петра і Павла (ФОТО)
17 Вересня09:38 Увага! Попередження про пориви вітру
17 Вересня09:07 Привітання начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна з Днем Рятівника
17 Вересня08:55 Привітання Голови ДСНС України з Днем рятівника
17 Вересня08:51 Привітання Прем'єр-міністра України з Днем рятівника
17 Вересня08:49 Привітання Міністра внутрішніх справ України з Днем рятівника
17 Вересня08:47 Привітання Міністра з питань надзвичайних ситуацій та у справах захисту населення від наслідків Чорнобильської катастрофи 1999-2002 р.р. Василя Дурдинця із Днем рятівника
16 Вересня14:55 Рятувальники Львівщини нагадують місцевим мешканцям про важливість дотримання елементарних правил пожежної безпеки
16 Вересня09:50 Рятувальників Львівщини привітали з нагоди професійного свята (ФОТО,ВІДЕО)
16 Вересня09:08 Рятувальники Львівщини продовжують протиепідемічні заходи задля запобігання захворюваності на коронавірусну інфекцію(ФОТО)
Останні новини