ГоловнаОстанні новини10 Вересня, 2021р.
 Версія для друку

Львівський район: проведено рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої трави та рослинних залишків (ФОТО)

Опубліковано: 10.09.2021, 15:21
З метою зменшення кількості пожеж у природних екосистемах, 9 вересня був проведений рейд з виявлення фактів та роз’яснення небезпеки спалювання сухої трави та рослинних залишків на території Львівського району, а саме в с. Батятичі, с. Дальнич, с. Стара Скварява, с. Мокротин та с. Нова Скварява.
В ньому взяли участь представники Головного управління ДСНС України у Львівській області, Львівського районного управління ГУ ДСНС України у Львівській області, екологічної інспекції м. Львова, Кам`янко-Бузького відділу поліції ГУНП у Львівській області та Жовківського відділу поліції ГУНП у Львівській області.
Під час профілактичного рейду із населенням проводилась роз’яснювальна робота. Громадянам роздавались інформаційні листівки, щодо заборони спалювання сухої трави, небезпеки, яку несуть такі пожежі, а також доводилась інформація про значне зростання штрафних санкцій.
Разом з тим було виявлено 4 факти спалювання сухої трави та 2 факти спалювання побутових відходів жителями. Було складено адміністративні протоколи за статтею 77¹ КУпАП та 821 КУпАП. На порушників буде накладено штрафи: за ст. 77¹ КУпАП у розмірі 3060 грн неоподаткованих мінімумів доходів громадян та ст. 821 КУпАП у розмірі 510 грн неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
Пам'ятайте, що спалювання сухостою заборонено.
Невинні на перший погляд спалювання можуть призвести до масштабних пожеж, загрожувати знищенням житлових будівель та життю людей. Вогняна стихія поглинає на своєму шляху все живе. Гинуть рослини, комахи, молодняк звірів та птахів. Регулярні підпали зменшують біорізноманітність та порушують природну рівновагу. Знищується унікальна заповідна рослинність.
Слід пам'ятати, що під час горіння листя та інших рослинних залишків у повітря вивільняються шкідливі хімічні сполуки, які знижують імунітет людини, викликають алергію, захворювання дихальних шляхів, посилюють негативний перебіг хронічних, а також сприяють розвитку онкологічних захворювань.
Лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки дозволить уникнути трагічних наслідків та матеріальних збитків.
Будьте свідомі - бережіть себе і природу!
1.jpg3.jpg4.jpg6.jpg

   
Останні новини
17 Вересня18:35 Дрогобицький район: рятувальники відзначили своє професійне свято - День рятівника, а також 130-ту річницю створення Бориславської пожежної охорони
17 Вересня16:02 У Львоваі завершився тренінг ОБСЄ «Психологічний супровід (психологічна реабілітація) в екстремальних ситуаціях» (ФОТО)
17 Вересня12:09 Запобігти. Врятувати. Допомогти – З професійним святом! З днем Рятівника!
17 Вересня10:50 З професійним святом, друзі! З днем Рятівника!
17 Вересня09:24 Привітання начальника ГУ ДСНС України у Львівській області Юрія Кагітіна з Днем Рятівника
16 Вересня14:28 Увага! Попередження про погіршення погодних умов
16 Вересня13:31 Увага! Попередження про зміну гідрологічної ситуації
16 Вересня13:19 Золочівський район: відбулось виїзне заняття з питань організації та здійснення заходів цивільного захисту на території громад (ФОТО)
16 Вересня12:43 Львівські рятувальники продовжують відновлювати будинки у прифронтових населених пунктах на Донеччині
16 Вересня10:59 На Львівщині тривають заходи «День з поліцейським та рятівником» (ВІДЕО)
15 Вересня17:38 Яворівський район: ще одна добровільна пожежна команда розпочала свою роботу на теренах Львівщини
15 Вересня11:24 У Львові рятувальники та поліцейські провели інтерактивний урок для ліцеїстів (ВІДЕО)
14 Вересня15:15 На Львівщині тривають заходи «День з поліцейським та рятівником»
14 Вересня12:08 В українських закладах освіти стартували інтерактивні уроки в рамках акції «День з поліцейським та рятівником»
13 Вересня16:37 На Львівщині стартували інформаційно-профілактичні заходи за участі рятувальників та поліцейських
Останні новини