ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОсвіта і наукаСлужбова_підготовкаДокументи навчально-методичного забезпечення, що використовуються під час занятьПідпорядковані_підрозділиГрупа рядового та молодшого начальницького складуПсихологічна підготовка
 Версія для друку
  1. Психологічна готовність до роботи в особливих умовах. Підтримання оптимального стану психічного здоров’я персоналу під час виконання завдань за призначенням (формування психологічної стійкості до впливу стресових чинників, запобігання виникненню негативних психічних станів). Індивідуально-психологічні якості персоналу, які враховуються під час проведення атестації. Психологічне відновлення та медико-психологічна реабілітація персоналу. Методи психологічної саморегуляції. Профілактика ПТСР.
  2. Психологічний захист населення у разі загрози та виникнення надзвичайних ситуацій. Надання першої психологічної допомоги. Особливості взаємодії з людьми з інвалідністю, зокрема з порушенням органів зору, слуху, опорно-рухового апарату, з розумовою відсталістю, психічними розладами, та іншими маломобільними групами населення під час надання їм допомоги у разі виникнення та/або загрози виникнення надзвичайних ситуацій (пожеж).
  3. Конструктивне вирішення конфліктних ситуацій у службовій діяльності. Розвиток ефективної комунікації. Телефонне консультування та його особливості.
  4. Корпоративна культура в ДСНС. Соціально-психологічний клімат як показник ефективності управлінської діяльності. Моніторинг та формування сприятливого психологічного клімату в колективі.
    Твіт