ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬМіжнародна діяльністьРятувальні заходи за межами України
 Версія для друку

 

Рятувальні заходи за межами України

 

Паводки в центральній частині Республіки Польща

 

Flood_1.jpg

Flood_2.jpgВнаслідок травневих проливних дощів в гірських районах на півдні республіки Польща відбувся підйом води в річках, зокрема в найбільшій річці Вісла. Натиску великої кількості води не витримали захисні споруди на південному сході країни поблизу міст Сандомир і Плоцьк, що призвело до паводків у ряді центральних регіонів Республіки Польща.

У відповідності з «Трактатом між Україною та Республікою Польща про дружнє та добросусідське співробітництво», підписаного в м. Варшава 18 травня 1992 року, керуючись Погодженням між Владою України та Владою Республіки Польща про співробітництво в галузі попередження промислових аварій, стихійних лих та ліквідації їх наслідків, підписаного в м. Варшава 19 липня 2002 року:

 

◄ в період з 11 по 23 червня 2010 року рятувальники Львівщини в складі зведеного загону МНС України надавали допомогу у ліквідації наслідків паводків в м. Сандомир Республіки Польща.


Flood_3.jpgFlood_4.jpg

 


Flood_6.jpg

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

За період проведення рятувальних заходів було звільнено з водяного полону 365 житлових будинків і споруд та 373 присадибних ділянки, забезпечивши при цьому місцевим жителям нормальні умови життєдіяльності.

Flood_5.jpg

 

Представники влади Республіки Польща та проживаюче населення на затопленій території високо оцінило роботу українських рятувальників з ліквідації наслідків паводків та надання допомоги людям та висловили велику вдячність.

Спільні українсько-польські рятувальні заходи по ліквідації паводків були широко висвітлені у друкованих засобах масової інформації, телебачення та радіо. Окрім того, українські рятувальники були нагороджені нагородами за заслуги перед пожежною охороною Республіки Польща та цінними подарунками.

 

Flood_8.jpgFlood_7.jpg

    Твіт