ГоловнаПРО ГУСтруктураСектор міжнародного співробітництва
 Версія для друку

 

Основним завданням Сектору міжнародного співробітництва є організація та координація міжнародного співробітництва в межах компетенції Головного управління.

Сектор забезпечує та координує здійснення заходів в межах компетенції по взаємодії української сторони з Європейським Союзом з виконання рішень та домовленостей у рамках міжнародного співробітництва, що стосується Львівської області, сприяє реалізації міжнародних інвестиційних проектів і проектів технічної допомоги, встановлює і підтримує зв’язки з посольствами іноземних країн та іншими міжнародними організаціями, акредитованими в Україні.

 

Також фахівці сектору надають методичну допомогу підпорядкованим підрозділам Головного управління з питань планування і практичного здійснення міжнародного співробітництва, здійснюють роботу, пов’язану із запрошенням і прийомом іноземних делегацій, представників організацій та установ.

Положення про сектор міжнародного співробітництва Центру забезпечення діяльності Головного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Львівській області

__________________________________________________________

Начальник сектору:

                                     Авдєєва Христина Ігорівна

                                     Телефон: (032) 239-02-45

 

    Твіт