ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬОсвіта і наукаСлужбова_підготовкаДокументи навчально-методичного забезпечення, що використовуються під час занятьПідпорядковані_підрозділиГрупа рядового та молодшого начальницького складуСпеціально фізична підготовка
 Версія для друку
 1. Способи рятування та передачі потерпілого через вікно.
 2. Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело, заземленням, діелектричними засобами та подачею ствола “Б” на гасіння пожежі під напругою із дотриманням допустимих відстаней.
 3. Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело та подачею ручного комбінованого пожежного ствола та ствола “А” на 60 метрів.
 4. Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подачею одного ствола “Б” по робочій лінії на 40 метрів.
 5. Оперативне розгортання  відділення на АППГ із встановленням на вододжерело та підготовкою до розгортання 5 ГПС-600 у взаємодії із АЦ.
 6. Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подачею одного ствола ГПС-600 на 40 метрів.
 7. Оперативне розгортання  відділення на АППГ із встановленням на вододжерело та подачею ГПС-2000.
 8. Оперативне розгортання відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею стволів “А” та “Б” на 100 метрів.
 9. Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подача одного ствола СПП-2(4) на 40 метрів.
 10. Забір води та подача трьох стволів “Б” від АЦ за допомогою двох гідроелеваторних систем.
 11. Оперативне розгортання відділення на АЦ із встановленням на водожерело та подачею переносного лафетного ствола на 40 метрів.
 12. Перенесення, підвішування і підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі
 13. Розгортання АППГ у взаємодії і автоцистернами.
 14. Перевірка пожежного насоса автомобіля на герметичність особовим складом відділення (караулу).
 15. Саморятування із вікна четвертого поверху навчальної вежі.
 16. Зняття, перенесення, встановлення та підйом висувної драбини у вікно третього поверху навчальної вежі.
 17. Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подача ручного комбінованого пожежного ствола по висувній драбині у вікно третього поверху навчальної вежі. Робота на висувній драбині.
 18. Рятування потерпілого із будівлі через вікно другого поверху навчальної вежі по драбині.
 19. Комбінований підйом у вікно четвертого поверху навчальної вежі за допомогою висувної та штурмової ручних пожежних драбин.
 20. В'язання подвійної рятувальної петлі на потерпілому та спуск його із другого поверху навчальної вежі. Правила безпеки праці та страхування потерпілого.
 21. Попереднє розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело, із встановленням рукавного розгалуження на 40 метрів, із формуванням спорядженої ланки ГДЗС для проведення розвідки у будівлі.
 22. Оперативне розгортання відділення на АЦ,  без встановлення на вододжерело та подачею ручного комбінованого пожежного ствола із мінімальною витратою на 60 метрів.
 23. Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та проведенням розвідки на другому поверсі навчальної вежі в складі ланки газодимозахисної служби.
 24. Зняття, перенесення, встановлення та підйом по висувній драбині. Підйом по висувній драбині із рукавною лінією та стволом, робота по гасінню пожежі.
 25. Оперативне розгортання  відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею комбінованого пожежного ствола в апараті захисту органів дихання по АД (КАП).
 26. Встановлення автомобіля на пожежний гідрант. Встановлення автомобіля на водоймище з приєднанням двох всмоктувальних рукавів та сітки.
 27. Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело та подачею одного ствола “А” та одного ствола “Б” з прокладанням магістральної лінії на 40 метрів.
 28. Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію чотирма способами. В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого.
 29. Прийоми підйому пожежно-технічного оснащення на висоту за допомогою рятувальної мотузки (Ручний пожежний ствол, лом, багор, бензоріз, тощо). Змотування рятувальної мотузки в клубок.
 30. Оперативне розгортання відділення на АЦ, з використанням гідроелеватора та подачею двох стволів “Б” на 40 метрів.
 31. Підйом по автодрабині на висоту 20 метрів.
 32. Оперативне розгортання  відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею лафетного на відстань 60 метрів по автодрабині.
 33. Одягання тепловідбивного костюму.
 34. Підйом по автодрабині зі стволом першої допомоги на 20 метрів.
    Твіт