Головне управління ДСНС України Львівській області
Спеціально фізична підготовка - ДСНС України
Головне управління ДСНС України Львівській області
- Способи рятування та передачі потерпілого через вікно.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело, заземленням, діелектричними засобами та подачею ствола “Б” на гасіння пожежі під напругою із дотриманням допустимих відстаней.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело та подачею ручного комбінованого пожежного ствола та ствола “А” на 60 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подачею одного ствола “Б” по робочій лінії на 40 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АППГ із встановленням на вододжерело та підготовкою до розгортання 5 ГПС-600 у взаємодії із АЦ.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подачею одного ствола ГПС-600 на 40 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АППГ із встановленням на вододжерело та подачею ГПС-2000.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею стволів “А” та “Б” на 100 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подача одного ствола СПП-2(4) на 40 метрів.
- Забір води та подача трьох стволів “Б” від АЦ за допомогою двох гідроелеваторних систем.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ із встановленням на водожерело та подачею переносного лафетного ствола на 40 метрів.
- Перенесення, підвішування і підйом по штурмовій драбині у вікно четвертого поверху навчальної вежі
- Розгортання АППГ у взаємодії і автоцистернами.
- Перевірка пожежного насоса автомобіля на герметичність особовим складом відділення (караулу).
- Саморятування із вікна четвертого поверху навчальної вежі.
- Зняття, перенесення, встановлення та підйом висувної драбини у вікно третього поверху навчальної вежі.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подача ручного комбінованого пожежного ствола по висувній драбині у вікно третього поверху навчальної вежі. Робота на висувній драбині.
- Рятування потерпілого із будівлі через вікно другого поверху навчальної вежі по драбині.
- Комбінований підйом у вікно четвертого поверху навчальної вежі за допомогою висувної та штурмової ручних пожежних драбин.
- В'язання подвійної рятувальної петлі на потерпілому та спуск його із другого поверху навчальної вежі. Правила безпеки праці та страхування потерпілого.
- Попереднє розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело, із встановленням рукавного розгалуження на 40 метрів, із формуванням спорядженої ланки ГДЗС для проведення розвідки у будівлі.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та подачею ручного комбінованого пожежного ствола із мінімальною витратою на 60 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, без встановлення на вододжерело та проведенням розвідки на другому поверсі навчальної вежі в складі ланки газодимозахисної служби.
- Зняття, перенесення, встановлення та підйом по висувній драбині. Підйом по висувній драбині із рукавною лінією та стволом, робота по гасінню пожежі.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею комбінованого пожежного ствола в апараті захисту органів дихання по АД (КАП).
- Встановлення автомобіля на пожежний гідрант. Встановлення автомобіля на водоймище з приєднанням двох всмоктувальних рукавів та сітки.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, із встановленням на вододжерело та подачею одного ствола “А” та одного ствола “Б” з прокладанням магістральної лінії на 40 метрів.
- Закріплення рятувальної мотузки за конструкцію чотирма способами. В'язання подвійної рятувальної петлі з надяганням її на потерпілого.
- Прийоми підйому пожежно-технічного оснащення на висоту за допомогою рятувальної мотузки (Ручний пожежний ствол, лом, багор, бензоріз, тощо). Змотування рятувальної мотузки в клубок.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, з використанням гідроелеватора та подачею двох стволів “Б” на 40 метрів.
- Підйом по автодрабині на висоту 20 метрів.
- Оперативне розгортання відділення на АЦ, з встановленням на вододжерело та подачею лафетного на відстань 60 метрів по автодрабині.
- Одягання тепловідбивного костюму.
- Підйом по автодрабині зі стволом першої допомоги на 20 метрів.
▲