ГоловнаПРО ГУСтруктураУправління державного нагляду (контролю) у сфері пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту
 Версія для друку

Управління запобігання надзвичайним ситуаціям

   Основним завданням Управління є здійснення державного нагляду (контролю) за додержанням та виконанням вимог законодавства у сферах пожежної і техногенної безпеки, цивільного захисту, за діяльністю аварійно-рятувальних служб на відповідній території.

   Бере участь у розробленні регіонального плану основних заходів цивільного захисту на рік, здійснює моніторинг його виконання.

    Готує спільно із структурним підрозділом з питань надзвичайних ситуацій Львівської обласної державної адміністрації пропозиції голові Львівської обласної державної адміністрації щодо потреби обсягів забезпечення непрацюючого населення та територіальних невоєнізованих формувань цивільного захисту засобами радіаційного і хімічного захисту та місць їх зберігання.

   Бере участь, у межах повноважень, у прийнятті в експлуатацію закінчених будівництвом захисних споруд.

    Здійснює ведення державного статистичного обліку пожеж та їх наслідків, а також державної статистичної звітності у сфері пожежної безпеки.

Здійснює державну експертизу проектів та рішень стосовно техногенної безпеки об'єктів виробничого та соціального призначення, що можуть спричинити надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру і вплинути на стан захисту населення і територій від їх наслідків.

   Видає технічні умови до інженерного забезпечення об'єкта містобудування щодо пожежної і техногенної безпеки.

   Виконує відповідно до законодавства функції із сертифікації та підтвердження відповідності продукції протипожежного призначення вимогам пожежної безпеки, здійснює контроль за її застосуванням.

    Здійснює державний нагляд (контроль) за виконанням інженерно-технічних заходів цивільного захисту під час проектування, будівництва, реконструкції, капітального ремонту, технічного переоснащення та експлуатації приміщень, будівель, споруд, розміщення інших господарських об'єктів, інженерних та транспортних комунікацій.

    Організовує та проводить перевірки додержання вимог законодавства у сферах цивільного захисту, техногенної та пожежної безпеки, організації виконання заходів щодо захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на підприємствах, в установах, організаціях, що входять до складу залізничного, автомобільного, авіаційного, морського та річкового транспорту, на базах, складах, арсеналах зберігання та у місцях виробництва, утилізації ракетно-артилерійського озброєння, компонентів рідкого ракетного палива.

Положення про Управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України у Львівській області

__________________________________________________________

 Начальник управління:

                                         Галонько Орест  Ярославович

                                         Телефон: (032) 239-02-18

    Твіт