ГоловнаПРО ГУСтруктураВідділ техногенної безпеки
 Версія для друку

Відділ техногенної безпеки

   Відділ здійснює безпосередньо нагляд (контроль) за додержанням і виконанням вимог законодавства у сферах техногенної безпеки та цивільного захисту місцевими органами виконавчої влади, органами місцевого самоврядування, підприємствами, установами і організаціями усіх форм власності, іншими суб'єктами господарювання, а також громадянами України, іноземцями та особами без громадянства.

  Здійснює державний нагляд (контроль) за діяльністю аварійно-рятувальних і диспетчерських служб, за станом їх готовності до реагування на аварії та надзвичайні ситуації, зупиняє діяльність не атестованих аварійно-рятувальних служб.

   Співпрацює з управлінням цивільного захисту Головного управління  по видачі технічних умов до інженерного забезпечення об'єкта містобудування, щодо техногенної безпеки.

   Розглядає проекти місцевих програм, що розробляються з метою поліпшення захисту об'єктів і територій на випадок виникнення надзвичайних ситуацій.

  З'ясовує причини виникнення надзвичайних ситуацій техногенного характеру, невиконання заходів, щодо запобігання аваріям, катастрофам та стихійному лиху, причин виникнення надзвичайних ситуацій та невиконання заходів запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

 

_______________________________________________________

Начальник відділу: 

                                   Горохівський Олег  Євстахович

                                   Телефон: (032) 256-34-77

    Твіт