ГоловнаВідео ГУ ДСНС України у Львівській області28 Травня, 2021р.
 Версія для друку

Опубліковано: 28.05.2021, 12:37

З 25 по 27 травня у Львові кращі спортсмени виборювали першість у ХХХІІІ Міжнародних змаганнях з пожежно-прикладного спорту пам’яті пожежних — героїв Чорнобиля. Загальна ж турнірна таблиця виглядає наступним чином: У подоланні 100-метрової смуги з перешкодами в особистому заліку першим фінішував – Арсен Іпієв, Черкаський ІПБ. Другий результат у цьому виді змагань продемонстрував - Владислав Блонський, Черкаський ІПБ, а бронзу у цьому виді здобув Віктор Кишук, Україна. У пожежній естафеті 4х100 метрів у командному заліку першість виборола збірна команди Волинської області, збірна м.Києва здобула срібло, а третє місце - за збірною команди з Черкаського ІПБ. У двоєборстві в особистому заліку у фінальному забігу в подоланні лідирував Арсен Іпієв – Черкаський ІПБ, другий результат продемонстрував Євгеній Гарячук – м.Київ, а бронзу у цьому виді здобув Олександр Андрійчук- Волинська область. У бойовому розгортанні перше місце посіла команда м.Києва, другими стали представники Чернігівської області, а бронза у команди м.Львова та ЛДУБЖД. У підсумку, переможцем змагань стала збірна команда м.Києва, друге – збірна команда Волинської області, третє загальнокомандне місце виборола збірна команда м.Львова та ЛДУБЖД.

Відео ГУ ДСНС України у Львівській області
28 Травня12:37 У Львові відбулися ХХХІІІ Міжнародні змагання з пожежно-прикладного спорту пам’яті — героїв Чорнобиля
17 Січня11:05 Вогнеборці ліквідували пожежу на території підприємства з виробництва олії
16 Січня10:12 Пустомити: вогнеборці ліквідували пожежу в магазині автотоварів
19 Грудня09:32 Львівські рятувальники подарували свято літнім людям
21 Листопада09:35 Пустомитівський район: вогнеборці лікідували пожежу в житловому будинку
15 Листопада09:39 В пам'ять Сергія Дмитровського
12 Листопада15:41 У Бродах відбулись навчання з ліквідації пожежі нафтопродуктів
6 Листопада09:52 Львів: вогнеборці ліквідували пожежу у закладі швидкого харчування
23 Жовтня12:54 Львів: рятувальники ліквідували пожежу в квартирі в м. Львові на вул. Виговського
23 Жовтня12:47 Бродівський район: рятувальники ліквідували пожежу торфу
17 Жовтня13:06 Львів: на пожежі в безгосподарській будівлі врятовано 3 людей
12 Жовтня13:13 Тренування рятувальнииків з психологічної підготовки
21 Вересня12:04 Пожежа по вул. Війтовича
14 Вересня13:51 Львів: рятувальники ліквідували пожежу автомобіля
11 Вересня16:52 Винники: під час пожежі у житловому будинку вогнеборці вивели 20 людей