ГоловнаДІЯЛЬНІСТЬЗапобігання корупціїЗворотній зв'язок
 Версія для друку

Зворотній зв'язок

Звертаємо Вашу увагу на те, що про корупційні правопорушення та інші службові зловживання з боку посадових осіб ДСНС, Ви можете повідомити письмово за адресою:  79008 м. Львів,  вул. Підвальна 6, звернутися з електронним листом на адресу [email protected], або за телефоном +38 (032) 255-42-01.

 

Запобігання провопорушенням

Підвищення довіри та авторитету служби цивільного захисту серед населення є одним із найважливіших пріоритетів в діяльності Державної служби з надзвичайних ситуацій. Тому на будь-які факти протиправних дій з боку співробітників ДСНС України керівництво ГУ ДСНС України у Львівській області спільно з іншими зацікавленими службами реагує у відповідності з чинним законодавством.

Контроль за дотриманням антикорупційного законодавства покладено на сектор з питань запобігання та виявлення корупції ГУ ДСНС України у Львівській області. Зокрема, працівниками СПЗ та ВК постійно здійснюються перевірки діяльності міськрайвідділів та галузевих служб ГУ ДСНС України у Львівській області. У разі виявлення недоліків у роботі та протиправних дій вживаються заходи у відповідності з чинним законодавством.

На сектор покладено забезпечення реалізації державної політики в сфері завдань, спрямованих на профілактику проявів корупції, хабарництва, зловживань службовим становищем особовим складом, пов’язаних з виконанням їх службових обов’язків. Здійснення у співпраці з правоохоронними органами заходів спрямованих на профілактику та попередження корупційних дій, хабарництва та інших правопорушень, забезпечення всебічної й об’єктивної їх перевірки, внесення пропозицій щодо реагування на них.

Сектор є самостійним структурним підрозділом ГУ ДСНС України у Львівській області, підзвітний керівникові ГУ ДСНС України в області та підзвітний і підконтрольний начальнику відділу власної безпеки та протидії корупції ДСНС України.

Основна увага підрозділу приділяється організації та проведенню профілактичної роботи серед працівників підрозділів служби цивільного захисту області з метою попередження вчинення ними злочинів у сфері службової діяльності, корупційних діянь та інших правопорушень, пов'язаних з корупцією, а також порушень вимог чинного законодавства України.

Одним з основних пріоритетних напрямків у подоланні такого суспільно небезпечного явища, як корупція, є робота з громадськістю. Тому пересічні громадяни, підприємці та представники громадських об'єднань мають усвідомлювати, що запобігти та протидіяти корупції можливо тільки спільними зусиллями.

За усіма зверненнями громадян, навіть анонімними, що надходили на телефони довіри ГУ ДСНС  України у Львівській області щодо неправомірних дій з боку співробітників підпорядкованих підрозділів, проводяться перевірки, заявникам надається відповідь.

Подолання корупції в суспільстві залежить насамперед від усіх нас, тому про всі відомі випадки хабарництва та інші корупційні діяння серед співробітників та працівників підрозділів ГУ ДСНС України у Львівській області, просимо повідомляти у сектор з питань запобігання та виявлення корупції Головного управління та на телефон довіри. Конфіденційність та анонімність повідомлень гарантована.

Телефон довіри ГУ ДСНС України у Львівській області – +38 (032) 255-42-01

Сектор з питань запобігання та виявлення корупції - +38 (032) 270-71-98

Запобігання корупції в ДСНС України

    Твіт