Контраст
Шрифт

Добровільний пожежний рух у дії. Як працює та як долучитися?

clock
04.03.2023 12:30

А ви чули про добровільний пожежний рух? Він об’єднує мешканців громади та розвиває культуру пожежної безпеки. У ДСНС кажуть, що після створення мережі підрозділів добровільної пожежної охорони (ДПО) час очікування пожежників у віддалених населених пунктах значно скорочується: з 40–70 до 5–20 хвилин.

Хочете створити пожежно-рятувальний підрозділ для забезпечення добровільної пожежної охорони у своїй громаді? Для цього необхідне рішення органу місцевого самоврядування, громадської організації, суб’єкту підприємництва (або симбіоз цих варіантів).

А що ще?
  Команда місцевих жителів, готових пройти навчання та медогляд, виїжджати на пожежі та проводити превентивні кампанії та тренування.
  Пожежний автомобіль.
  Депо, де стоятиме авто.
  Спорядження.

Хто може бути членом пожежно-рятувального підрозділу? Долучитися можуть громадяни будь-якої статі та професії, які досягли 18 років та за станом здоров'я здатні гасити пожежі, а також готові виконувати небезпечні роботи.Люди, які не відповідають цим критеріям або ж не бажають залучатись до небезпечних видів робіт, можуть стати учасниками таких підрозділів та допомагати з превентивними кампаніями.

Пильнуйтеся та пильнуйте інших!

mceu-3927463611677929763806.jpg

Схожі матеріали